• Pazar 16.5 ° / 11.3 ° Dağınık bulutlar
  • Pazartesi 20.7 ° / 13.8 ° kırık bulutlar
  • Salı 18.1 ° / 10.4 ° Hafif yağmur


Yıldız; Teşekkür Ediyoruz!

Yıldız; Teşekkür Ediyoruz!

Yıldız; Teşekkür Ediyoruz!

       7. Olağan Kongre’de Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Ahmet Vakkas Yıldız teşekkür mesajı yayınladı. Başkan Yıldız yaptığı açıklamada şunları söyledi.

       1969 yılında Necmettin Erbakan Hocamız tarafından kurulan Milli Görüş ‘Doğruyu kul değil, Allah bilir’ diyerek yola çıkmış, güçlüyü değil doğruyu savunan düşüncesiyle bugünlere gelmiştir. Zaten bu davanın asıl amacı da Hak’kı üstün tutmaktır. Milli Görüş hareketi; başta ülkemiz ve ardından İslam Dünyası sonrasında ise tüm dünya mazlumlarını insanca yaşatma gayreti içerisinde olmayı ilke edinmiş bir harekettir. Bizim bu çizgimizde olan başka hiçbir siyasi parti de yoktur. Kurulduğu ilk günden bugüne kadar geçen süre içerisinde ilkelerinden taviz vermeyen yürüdüğü çizgiden şaşmayan bir  davanın neferi olmak bizler için sonsuz bir lütuftur. ‘Yaşanabilir Bir Türkiye, Yeniden Güçlü Türkiye ve Yeni Bir Dünya’ düzeni kurma mücadelemiz var olduğumuz müddetçe devam edecektir. 

TEŞEKKÜR

      Kongremize teşrif eden Konya Milletvekilimiz Sayın Abdulkadir Karaduman’a, Genel İdare Kurulu Üyemiz Sayın Recep Aygün’e, Genel İdare Kurulu Üyemiz Sayın Salih Berber’e, İl Başkanımız Sayın Mehmet Atmaca’ya, misafir ilçe başkanlarımıza, delege ve üyelerimize, ilçe seçim kurulu memurlarımıza, emniyet müdürlüğü personelimize, kongremize çiçek gönderme nezaketinde bulunan Belediye Başkanımız Sayın M. Uğur Sertaslan’a, İyi Parti İlçe Başkanı Sayın Ertuğrul Yavuz’a, Ak Parti Yönetim Kurulu Üyelerine, Ak Parti Meclis Üyesi Sayın Dursun Yavuz’a, BBP İlçe Başkanı Sayın Dursun Yavuz’a, HÜDAPAR İlçe Başkanı Sayın Kenan Çil’e, CHP İlçe Yönetim Kurulu üyelerine, MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine, Ticaret Odası Başkanı Sayın Paşa Ağdemir’e, Ticaret Borsası Başkanı Sayın Özden Çakır’a,  Esnaf Odası Başkanı Sayın İsmail Beki’ye, Magder Bursa İl Başkanı Sayın Yusuf Yumru’ya, Muhtarlar Derneği ve değerli muhtarlarımıza ve adını sayamadığımız değerli misafirlerimize sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım.