• Cuma 30.3 ° / 16.3 ° Açık hava
  • Cumartesi 30.8 ° / 15.7 ° Açık hava
  • Pazar 30.5 ° / 14.4 ° Açık hava


Yıldız; İsrail Güçten Anlar

Yıldız; İsrail Güçten Anlar

Yıldız; İsrail Güçten Anlar

       Geçtiğimiz hafta Cuma sabahı işgalci İsrail askerleri Mescidi Aksa’ya baskın düzenleyerek 400 kişiyi gözaltına aldılar. Onlarca Müslümanın yaralandığı saldırı İslam aleminde büyük bir infiale neden oldu.

    Tüm işbirlikçi idareciler tarafından yönetilen halkı Müslüman olan ülkelerde İsrail’le normalleşme modasına maalesef Türkiye’de uydu. Çeşitli sebepler ileri sürerek Bebek katili işgalci İsrail’le yapılan görüşmeler ve normalleşme çalışmalarını hayretle izliyoruz. Bir yandan ticarette hedefler revize edilirken diğer yandan da karşılıklı büyükelçilik açma girişimleri sürüyor. Son olarak geçtiğimiz ay İsrail cumhurbaşkanı Herzog kirli ayaklarıyla topraklarımızı kirletmiştir.

     Seçimler öncesi “One minute” çıkışları, Eyyy İsrail efelenmeleri ile milletimizin hassasiyetlerini sömürerek oy devşiren AKP; seçimlerden sonra Mavi Marmara davasından vazgeçip, İsrail’li yetkililerle sürekli görüşerek ticaret yolları arayıp, büyükelçi atama çalışmaları tam bir iki yüzlülüktür. Bu da yetmezmiş gibi Mart ayı içerisinde Filistinli bir mücahid tarafından yapılan şehadet saldırısını Türkiye Cumhuriyeti Dış İşleri Bakanlığı terör saldırısı olarak nitelendirerek İsrail’e başsağlığı dilemişti. 

     İktidarın verdiği bu tavizkâr politika ve boyun eğmeler İsrail’i cesaretlendirmekte ve kutsal mekanlarımıza baskınlar düzenlemesini kardeşlerimizi yaralamalarına hatta şehit olmalarına sebebiyet vermektedir.

   AKP hükümetini yanlış rotasından dönmeye davet ediyoruz. Domuzdan post;  Siyonistten dost olmaz.

    Geçici hükümet etme hevesiniz, belli lobilere yaranma çabanızdan vazgeçin.

    Hiç kimse hiç bir sebeble Müslümanın ilk kıblesine kirli ayakları ile basamaz, bombalar atamaz. Katil Siyonist devlet İsrail’i kınıyoruz ve Müslüman yöneticileri derhal göreve davet ediyoruz. Unutmayalım ki zalim İsrail Erbakan Hocamızında dediği gibi ‘İsrail Ancak Güçten Anlar.’