• Perşembe 30 ° / 20 ° Güneşli
  • Cuma 30 ° / 16 ° Güneşli
  • Cumartesi 33 ° / 18 ° Güneşli


Yıldız; Belediyemize Büyük Görev Düşüyor

Yıldız; Belediyemize Büyük Görev Düşüyor

       Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız ‘Korona Virüsü’ ile alakalı olarak yapılması gerekenler konusunda Gemlik Belediyesi’ne önerilerde bulundu.

       Öncelikle, işe gitmeyenlerin ve yaşlıların sokağa çıkmamaları konusunda uyarılarda bulunan Yıldız daha sonra şunları söyledi. ‘Gemlik Belediyesi’nin bir takım çalışmalar içerisinde olduğunu elbette ki görüyoruz; fakat bunları yetersiz buluyoruz. İlçemizin bir çok noktasına özellikle ana caddelere, ara sokaklara, resmi kamu kurum ve kuruluşlarının bulunduğu yerlere dezenfektan malzemeleri konulmalı ve ücretsiz olarak halkımızın kullanımına sunulmalıdır.  Belediye başkanımız sayın M. Uğur Sertaslan’ın bu konudaki görüşümüze katılacağını düşünüyor diğer belediyelerin ve özellikle Ankara B.B.B. Mansur Yavaş’ın çalışmalarını takip etmesini kendisine tavsiye ediyorum.’ Şeklinde konuşan Yıldız konuşmasını şu sözlerle tamamladı.

       ‘Malumunuzdur ki, birkaç gün önce Konya Milletvekilimiz Sayın Abdulkadir Karaduman Beyefendi örnek olacak bir davranış sergileyerek 3 aylık maaşını bağışladı ve bu güzel davranışın kısmen de olsa arkası geldi. Sayın vekilimizin bu davranışından önce devlet eliyle elbette ki yapılması gerekenler de vardı. Devletimizin bu süreçte yaptığı doğrular kadar yapamadığı bir sürü yanlışlar da var elbette; ama içinde bulunduğumuz bu zamanı siyaset yapma zamanı değil destek zamanı olarak gördüğümüz için devletimizin yanında durduğumuzu özellikle belirtmek istiyorum. Saadet Partisi olarak; Yaşanabilir Bir Türkiye’nin hayata geçirilmesi için hayra motor şerre fren olmaya her ortamda doğru söylemeye devam edeceğimizi belirterek sağlıklı günler diliyorum.