• Perşembe 30 ° / 20 ° Güneşli
  • Cuma 30 ° / 16 ° Güneşli
  • Cumartesi 33 ° / 18 ° Güneşli


Yıldırım’daki çatışmada 1 polisimiz şehit oldu

Yıldırım’daki çatışmada 1 polisimiz şehit oldu

     Bursa Yıldırım ilçesi Hacivat Mahallesi'nde iki grup arasında çıkan silahlı kavgaya müdahale esnasında Bursa Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde görevli Polis Memuru Erman Özcan şehit oldu.

   Yıldırım ilçesi Hacivat Mahallesi 8. Engin Sokak'ta, iki grup arasında henüz bilinmeyen nedenle çıkan tartışma büyüyüp kavgaya dönüştü. Olaya müdahale eden güvenlik güçlerinden, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Erman Özcan da silahla yaralandı. Yaralılar, sağlık görevlilerince çevredeki hastanelere kaldırıldı. Polis memuru Özcan müdahaleye rağmen şehit oldu.

   Orhangazi Ormo Yün İplik Fabrikasın’dan emekli olan Hamza Özcan’ın ve Hatice Özcan’ın Oğlu ve astsubay olan diğer oğlu Erhan Özcan’ın kardeşi Ve Emine Özcan’ın eşi Olan Şehidimiz evli ve 3 yaşında bir erkek çocuğu babası idi.

    İki grup arasında çıkan çatışmada şehit düşen 13 yıllık polis memuru Erman Özcan'ın annesi Hatice Özcan'ın yaşadığı Orhangazi'deki evine ateş düştü. Anne Hatice Özcan'ın astsubay olan diğer oğlu Erhan Özcan'ın yanında Konya'da olduğu belirlendi. Şehit düşen 13 yıllık polis memuru Erman Özcan'ın annesi Hatice Özcan'ın yaşadığı Orhangazi'deki evinin önüne sevenleri ve yakınları toplanmaya başladı.

     Şehit Polis Memuru Erman Özcan'ın nerede defnedileceğine ise Annesi Hatice Özcan ile yapılacak görüşme sonrasında belli olacağı belirlendi. Erman Özcan'ın babası Ormo'dan emekli Hamza Özcan'ın 3 yıl önce vefat ettiği belirlendi. Şehidin eşi Emine Özcan'a ise acı haberin verildiği belirlendi. Erman Özcan 1 çocuk babasıydı.