• Pazar 16.5 ° / 11.3 ° Dağınık bulutlar
  • Pazartesi 20.7 ° / 13.8 ° kırık bulutlar
  • Salı 18.1 ° / 10.4 ° Hafif yağmur


YİĞİT: “CHP’Lİ GEMLİK BELEDİYE BAŞKANI ÇOK HAKLI, HİZMETİN ADRESİ AK PARTİDİR”

YİĞİT: “CHP’Lİ GEMLİK BELEDİYE BAŞKANI ÇOK HAKLI, HİZMETİN ADRESİ AK PARTİDİR”

YİĞİT: “CHP’Lİ GEMLİK BELEDİYE BAŞKANI ÇOK HAKLI, HİZMETİN ADRESİ AK PARTİDİR”

     YİĞİT: “CHP’Lİ GEMLİK BELEDİYE BAŞKANI SEÇİM VAATLERİ İÇİN DAHİ HİZMET ADRESİ OLARAK HÜKÜMETİ GÖSTERİYOR”

    AK Parti Gemlik İlçe BaşkanıMehmet Şamil Yiğit ,CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Bursa programı veyapılan toplu açılışlarla birlikte Bursa ve Türkiye gündemine oturan CHP’li Gemlik Belediyesi tarafından yerine getirilemeyen seçim vaatlerini  eleştirdi.

     Başkan Yiğit, Bursa ziyaretinde, Bursa Halkı’nın güvenini kazanamadıklarını itiraf eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na en güzel yanıtın Gemlik’in CHP’li Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan tarafından verildiğini belirtti. Geçtiğimiz günlerde seçim vaatleri olarak halka sunduğu projelerinde adım atılamaması üzerine sorulan sorulara ‘Bu iş bizim işimiz değil, Hükümetin işi’ diyerek verdiği cevapla topu taca atan Mehmet Uğur Sertaslan konusuna değinen Yiğit, Gemlik Belediye Başkanının halka hizmetin tek adresi olarak AK Parti belediyeciliğini ve AK Parti hükümetini gösterdiğini belirtti.

     Mehmet Uğur Sertaslan’ın  itiraf gibi açıklamalarına değinen Başkan Yiğit, “Gemlik Halkı’na söz verilen Karsak Deresi düzenleme projesi için Büyükşehir’in işi deniyor. İskele Meydanı, deniz ulaşım hatları, Kurşunlu Sosyal Yaşam Merkezi gibi vizyoner projeler olarak açıklanan çalışmalar kağıt üzerinde kaldı ve hiç bir adım atılamıyor. Bursa’daki CHP’li ilçe belediyeleri ne yazık ki algı çalışmaları ile yönetiliyor. Büyükşehir Belediyemizce yapılan ya da proje olarak sunulan hizmetler sahipleniliyor ve verilen sözler, vaatlerde iş başa düştüğünde geri adım atılıyor. Bizler her zaman olduğu gibi güzel Bursamız için atılan her adımın, verilen, tutulan ya da tutulamayan her sözün takipçisiyiz. Bursamıza adına yakışır hizmetleri ancak AK Parti’nin hizmet anlayışının getirebileceğini tüm halkımız biliyor. Bu bilinç ve sorumlulukla çalışıyor ve Bursamıza dair her gelişmeyi yakından takip ediyoruz” ifadelerini kullandı.