• Cumartesi 31 ° / 17 ° Güneşli
  • Pazar 30 ° / 16 ° Güneşli
  • Pazartesi 30 ° / 15 ° Güneşli


Velilerden Anadolu İmam Hatip Lisesine Teşekkür Ziyareti

Velilerden Anadolu İmam Hatip Lisesine Teşekkür Ziyareti

     Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesi 8.sınıf velileri okul idaresi ve 8.sınıf öğretmenlerine pandemi döneminde  öğrencilerine gösterilen yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular.

    Okulların tatil olduğu 16 Mart tarihinden LGS'nin yapıldığı 20 Haziran tarihine kadar başta 8 ve 12.sınıflar olmak üzere bütün sınıflarda  gerek eba gerekse zoom programından  yüzlerce canlı ders yapan,veli ve öğrencilerle okul idaresi,sınıf,ders ve rehber öğretmenlerin sık sık telefon görüşmesi yaptığı,oluşturulan sınıf ve veli whatsapp guruplarıyla veli ve öğrencilerle her an iletişim içerisinde bulunulan Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesi uzaktan eğitim sürecini başarıyla tamamladı.

    Aynı zamanda veli de olan Gemlik İlçe Müftüsü Dr M.Reşat Şavlı teşekkür ziyaretinde yaptığı konuşmada okulun pandemi sürecinde  büyük bir başarı ve özveriyle öğrencilere yönelik çalışmalar yaptığını ifade ederek 'Ben kendi çocuğumdan şahidim ki bir gün bile boş bırakmadılar. Her gün canlı yayın dersler,her hafta deneme testleri,sık sık telefon ve whatsappla görüşmeleri ,rehberlik ve pskolojik desteklerle okulumuz idaresi ve öğretmenleri büyük bir özveriyle çalıştılar Her birine bir veli olarak çok teşekkür ediyorum'şeklinde konuştu.

    Okul Müdürü Ali Bahadır'da yaptığı konuşmada müftü beyin oğlunun LGS'de çok büyük bir başarı elde ederek okul ve Gemlik'in gururu olacağını  ifade ederek 'Bu başarının elde edilmesinde emeği olan öğretmenlerimizi ve ailemizi tebrik ediyorum' diye konuştu.

    Ziyarette veliler tarafından hazırlanan hediyeler okul idaresi ve öğretmenlere İlçe Müftüsü Dr M.Reşat Şavlı tarafından verilirken velilere de sayın Şavlı'nın İslamda Aile Eğitimi kitabı hediye edildi.