• Cumartesi 17.3 ° / 11.7 ° Light rain
  • Pazar 14.1 ° / 12 ° bulutlu bulutlar
  • Pazartesi 17.4 ° / 11.3 ° kırık bulutlar


Uğur Kurs kayıtlara devam ediyor

Uğur Kurs kayıtlara devam ediyor

Uğur Kurs kayıtlara devam ediyor

     1968 yılından itibaren Türkiye’nin markası olan ve 2021 yılından Gemlik’te faaliyete geçen Uğur Kurs, 2021-2022 Öğretim yılında, hijyenik ortamlarda, sosyal mesafenin korunduğu modern dersliklerinde, deneyimli öğretmen kadrosu ve güçlü yayınları ile yeni hayaller gerçekleştirmek için öğrencilerini bekliyor.

Bahçeşehir Koleji ve Uğur Eğitim Kurumlarına bağlı olarak açılan Kişisel Gelişim Kursu olan Uğur Kurs’un 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı kayıtları devam ediyor.

    Türkiye genelinde 1968 yılında, eğitim öğretime başlayan eski adıyla Uğur Dershaneleri, Gemlik'li eğitimci Cihan Biten tarafından açıldı. 

    Uğur Kurs ile öğrenciler, akademik ve bireysel becerilerini geliştirirken kişiye özgü danışmanlar ile kariyer planlaması yaparak üniversiteye hazırlanıyor. Aynı zamanda okul derslerine hazırlık eğitimi de veren Uğur Kurs, Orhangazi caddesi Rama center adresinde hizmet veriyor. Üniversite sınavlarllına hazırlıkta konu anlatımları ve soru çözümlerinin yanı sıra öğrencilere yeni bir bakış açısı kazandıran Uğur Kurs, planlama, öğrenme, uygulama, ölçme ve değerlendirme süreçlerini takip ederek, eğitimin çıtasını da yükseltiyor.

    Uğur Kurs Kurucu Temsilcisi Cihan Biten , öğrencilerin okul derslerinin yanında mutlaka bir destek almaları gerektiğini, üniversite hazırlık sürecinde özel öğretim kurslarının çok önemli olduğunu dile getirdi. Biten ‘’Kurumumuz Gemlik'te’ ki öğrencilere sınavlara hazırlık kursu olarak Uğur Kurs adıyla hizmet verecektir.

    Özel okula gidemeyen, özel ders alamayan öğrenciler başta olmak üzere bu öğrencilerimizin hem okul sınavlarına hem de üniversite sınavlarına hazırlandıkları yer olan özel öğretim kursları öğrencilere eğitimlerinde büyük destek sağlıyor.

     Diğer yandan Kişisel Gelişim Kursları çocukların okul dışında bir araya geldikleri hem öğrenim gördükleri hem de sosyalleştikleri yerlerdir. Öğrencilerin gemlik yeni öğretim yılı için kayıtları devam etmektedir ’’ dedi