Uğur Böceklerinde 23 Nisan Coşkusu

Uğur Böceklerinde 23 Nisan Coşkusu

Uğur Böceklerinde 23 Nisan Coşkusu

     Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan tarafından özellikle çalışan annelerin faydalanması için kurulan ve bünyesinde onlarca miniğe eğitim veren Uğur Böcekleri kreşinde Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çeşitli programlarla kutlandı.

    Minikler, Atatürk çocukları adlı şarkıyı hep bir ağızdan seslendirdi ve okudukları şiirlerle bayram coşkusuna ortak oldular.

    Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, eşi Gamze Sertaslan ve Belediye Başkan Yardımcısı Mert Dimili çocukların gösterilerini yakından izledi. Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan çocukları tebrik ederken, yaptığı konuşmasında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının önemine değindi. Aklın ve bilimin ışığında çocuklar yetiştirmeye özen gösterdiklerini de belirten Başkan Sertaslan, tüm çocukların bayramını kutladı.

     Gösterilerin ardından Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan tarafından çocuklara pamuk şeker ve pasta ikram edildi.  • Pazar 23.9 ° / 11.1 ° Düzensiz Yağmur Mümkün
  • Pazartesi 20.4 ° / 12.1 ° Orta kuvvetli yağmurlu
  • Salı 21.1 ° / 13.6 ° Orta kuvvetli yağmurlu