TRTSPOR YILDIZ’DA YAYINLANAN MÜSABAKAYI GEMLİK SEYİRCİSİ KAZANDI

TRTSPOR YILDIZ’DA YAYINLANAN MÜSABAKAYI GEMLİK SEYİRCİSİ KAZANDI

TRTSPOR YILDIZ’DA YAYINLANAN MÜSABAKAYI GEMLİK SEYİRCİSİ KAZANDI

    7 Kasım Pazartesi Gemlik ilçe spor salonunda Akran Gemlik ile Antalya Güneşi SK ile oynanan müsabakanın coşkulu ve kalabalık bir atmosferde iki takım kozlarını paylaştı.

    Akran Gemlik’in mağlubiyetiyle sonuçlanan müsabakada Gemlik seyircisi takımını yalnız bırakmayarak,ulusal kanal olan TRTSPORYILDIZ ‘da canlı yayınlanan karşılaşmada ekrana yansıyan tribün görüntülerinin enerjisi ilçemizi en iyi şekilde yansıttı.

    Gemlik Basketbol Kulüp Başkanı Berkay Bulut ”Duygularımızı ifade etmekte zorlanıyoruz takımımız büyük mücadele verdi. Bir büyük alkışta tüm Gemlik taraftarlarına tribünlerdeki coşkularıyla takımımızın yanında destekleyici güç oldular.” dedi.

    Müsabaka sonrası yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi.

Takımımızı yalnız bırakmayarak desteğini esirgemeyen “Sayın Milletvekilimiz Zafer IŞIK’a, Sayın kaymakamımız Hasan GÖÇ’e, Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet DURAN ve Okul Müdürlerimize, Gemlik Ticaret Sanayi Odası Başkanı Sayın Hasan Hamaloğluna ve yönetimine Gemlik adına yönetimimle birlikte teşekkür ediyoruz.

    Desteğinizi her geçen gün daha fazla hissediyoruz. Takım olarak bundan sonraki süreçte daha çok çalışarak bugünün kahramanları olan tribünlerde bizi yalnız bırakmayan sporseverlere galibiyetler hediye edeceğiz.

Akran Gemlik Basketbol Kulüp Başkanı Berkay BULUT “

Bundan sonraki süreçte Misli.com Türkiye Basketbol 1.Liginde  evimizde oynayacağımız karşılaşmalarda desteğinizi daha çok bekliyoruz, İlçemizi en iyi şekilde birlikte temsil edeceğimize inancımız tamdır.  • Pazartesi 20.4 ° / 12.1 ° Orta kuvvetli yağmurlu
  • Salı 21.1 ° / 13.6 ° Orta kuvvetli yağmurlu
  • Çarşamba 24.7 ° / 13.9 ° Düzensiz Yağmur Mümkün