• Pazar 16.5 ° / 11.3 ° Dağınık bulutlar
  • Pazartesi 20.7 ° / 13.8 ° kırık bulutlar
  • Salı 18.1 ° / 10.4 ° Hafif yağmur


Ticaret Borsası “Yerel Zincirler Buluşuyor” Toplantısına katıldı

Ticaret Borsası “Yerel Zincirler Buluşuyor” Toplantısına katıldı

Ticaret Borsası “Yerel Zincirler Buluşuyor” Toplantısına katıldı

    Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen organize gıda perakende sektörünün en büyük konferans ve fuar organizasyonu Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB), 15-16 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan toplantı 12'nci kez kapılarını açtı. 
    Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sn. M. Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun açılışında bulunduğu, Yerel Zincirler Buluşuyor 2021 “Gelecek” temasıyla Haliç Kongre Merkezin 'de düzenlenen programa Gemlik Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Özden Çakır, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Salih Erdinç Ersan ve gıda sektörü temsilcileri katıldı.
    Bu yıl "Gelecek" temasıyla düzenlenen organizasyon iki gün boyunca  tüketicilerin  ihtiyaçlarını  gözeterek,  sektöre değer katan 14 isim katılımcıyla buluşacağı 300'ün üzerinde markanın yeni ürün ve hizmetlerini tanıtacak. Organizasyon süresince, perakendeni geleceği, ülke ekonomisi, sektörün dünü, bu günü ve geleceğine ilişkin tüm önemli konular konuşmalar tarafından masaya yatırıldı. Perakendenin en önemli halkası olan yerel zincir marketleri bir araya getirerek sektörü geliştiren gıda perakendesinin zincir market temsilcileri görüşmelerini karşılıklı sağlayacak.