• Çarşamba 0.3 ° / -4.2 ° Mix snow/rain
  • Perşembe -0.6 ° / -8 ° kırık bulutlar
  • Cuma 2.9 ° / -1.6 ° Bulutlar


Tercih Maratonu Başladı Büyükşehir Gençlerin Yanında

Tercih Maratonu Başladı Büyükşehir Gençlerin Yanında

    Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Gemlik 15 Temmuz Demokrasi (İskele) Meydanında kurulan standda tercih yapacak gençlere uzman rehber öğretmenlerle yardımcı olmaya başladı.

    Gemlik’te 15 Temmuz Demokrasi (İskele Meydanında) kurulan stand da tercih yapacak gençlere uzman rehber öğretmenlerle tercih yapacak gençlere profosyonel destek sunulmaya başlandı. Öğrenciler 6-11Ağustos tarihlerinde saat 10.00-.18.00 arası uzman rehber öğretmenlerden tercih konusunda yardım alabilecekler.

    Bursa Büyükşehir Belediyesi, YKS sınavı sürecinde seminerler ve deneme sınavı kitapçığı dağıtımlarıyla yanlarında olduğu öğrencilerin, sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih yapmaları noktasında da yanlarında oluyor.
   Bursa Büyükşehir Belediyesi, bu yıl düzenlenen YKS sınavı sürecinde Hocalara Geldik Bursa Başarı Merkezi ile beraber “YKS’de Başarının Sırları” seminerleri düzenledi. Daha sonra 7 ilçedeki 30 farklı noktada YKS Deneme sınavı kitapçığı gençlere dağıtıldı. Büyükşehir Belediyesi, bu kez koronavirüs salgını sebebiyle sınava evlerinde hazırlanan gençlerin tercih maratonu sürecinde yanında yer alıyor.