• Pazar 16.5 ° / 11.3 ° Dağınık bulutlar
  • Pazartesi 20.7 ° / 13.8 ° kırık bulutlar
  • Salı 18.1 ° / 10.4 ° Hafif yağmur


Spor Müdürlüğüne atanan Atasoy Göreve Başladı

Spor Müdürlüğüne atanan Atasoy Göreve Başladı

Spor Müdürlüğüne atanan Atasoy Göreve Başladı

    Gemlik Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne atanan Berkant Atasoy görevine başladı.

   Yeni görevine Gemlik Gençlik Merkezini ziyaret ederek başlayan Atasoy daha sonra Gemlik Gençlik Merkezi müdürü Şuayb Serdaroğlu ile birlikte Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran ve Gemlik İlçe Kaymakamı Hasan Göç’e nezaket ziyaretinde bulundu.

     İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne yapılan ziyarette iki kurumun her zaman birlikte yardımlaşma içerisinde Gemlik gençliği ve sporu için çalışmalar yapması üzerinde karşılıklı görüş alışverişi ve mutabakata varıldı.

Gemlik Kaymakamı Hasan Göç’de görevine yeni başlayan Atasoy’a başarılar diledi.

Berkant Atasoy Kimdir ?

     Spor uzmanı olan Berkant  Atasoy1975 Bulgaristan Kırcalı doğumlu olan Atasoy evli ve iki çocuk babası.  Sağlık Bilimleri Enstitüsü / Beden Eğitimi ve Spor / Spor Yönetiminde Türk Spor Yöneticilerinin Kültürel Değerlerinin Çatışma Yönetimi Tarzlarına Etkileri" konusunda doktorası bulunan Atasoy Fransızca,İngilizce,Rusça ve Bulgarca biliyor. Tenis, Yüzme, Hentbol, Bocce, Kayak ( Yurt Dışı)     Antrenörlük belgesi bulunan  ve Atletizm-Kayak-Masa Tenisi dallarında da hakemlik yapan Atasoy spor alanında İngilizce olarak   yayınlanmış çeşitli bilimsel makaleleri bulunuyor