• Pazartesi 26 ° / 14 ° Fırtına
  • Salı 18 ° / 11 ° Sağanak
  • Çarşamba 19 ° / 7 ° Güneşli


Sedat Gürle, Avcı’nın Yönetimiyle Aday

Sedat Gürle, Avcı’nın Yönetimiyle Aday

Sedat Gürle, Avcı’nın Yönetimiyle Aday

   Gemlik Esnaf ve Kefalet Kooperatifinde, Mevlüt Avcı’nın vefatı sonrasında Başkanvekilliği görevini yürüten Sedat Gürle, ‘’Mevlüt Avcı’nın mirasıyla adayız’’ dedi. Sedat Gürle’nin başkanlığında aynı yönetimle devam edileceği vurgulanırken, seçim tarihi ile alakalı da,  henüz takvim açıklanmadığını da sözlerine ekledi.

   Gürle yaptığı açıklamada; ‘’İlk seçim tarihimiz 28 Ocak’tı. Pandemiş dolayısıyla ertelendi. 22 Nisan olarak belirlenmişti, yine hastalıklar yükselince ertelendi. Seçimlerimizin tarihi belli değil. Tahminimiz yaz ayları. Rahmetli başkanımızın ‘Birbirinizden ayrılmayın, sıkı tutunun’ sözleriyle biz de aday olmaya karar verdik. Avcı’nın mirasını yaşatacağız. İnşallah önümüzdeki günlerde, daha güzel şeyler yapacağımıza inanıyoruz. Aynı kadro ile tek yumruk beraberiz’’ sözlerini kullandı.

YAPILANDIRMA TAKSİTLERİ EYLÜL AY’INA ERTELENDİ

   Gürle sözlerinin sonunda da, yapılandırma ile alakalı ‘’2020 Temmuz Ay’ında yapılandırma çıkmıştı. 3 taksit ödeyemeyen tekrar yapılandırıldı. 1 Mart öncesi senedi olanları da tekrar yapılandıracağız. Yapılandırma yaptırıp ödeyenlerin senedi Eylül Ay’ına kadar ertelendi.’’ Diyerek de, erteleme müjdesini verdi.

   Yönetim çalışmaları devam ederken; Sedat Gürle, Ayhan Gündoğdu, Mehmet Bıyık, Mehmet Cessur, İsmail Kardoruk ve Murat Arslan yönetimde yer alacak.