• Cumartesi 31 ° / 17 ° Güneşli
  • Pazar 30 ° / 16 ° Güneşli
  • Pazartesi 30 ° / 15 ° Güneşli


Salon Piela hizmete girdi

Salon Piela hizmete girdi

    Gemlik esnaflarından Zozan Tulan’ın işletmeciliğini yaptığı Piela Pide salonu hizmete girdi. Eşref dinçer mahallesi Derya sokak üzerindeki adreste hizmete giren Piela’da Pide, lahmacun ve kepap ürünleri yapılıyor.

     Geçtiğimiz hafta sonu yapılan açılış töreni ile hizmete giren işletmenin açılış kurdelesini Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı İsmail beki yaptı. Açılışta konuşan Beki, böyle bir dönemde, pandemi sürecinde medeni cesaretinin gösterip, iş ve istihdama katkıda bulunan arkadaşımızı kutluyoruz dedi. İşletmenin gerek yapısı, gerek dokusu ile örnek bir işletme olduğunun altını çizen Beki, kadın isterse yapar örneğini görüyoruz, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

     Açılış töreninde dost ve yakınları ile bire bir ilgilenen işletme sahibi Zozan Tulan’da bu güne kadar edindikleri bilgi ve birikim ve tecrübelerini yeni açtığı işyerinde Gemlik halkının hizmetine sunacaklarını söyledi. Ağız tadı ve kalite de iddialı olduklarını da sözlerine ekleyen Tulan, tüm Gemlik halkına hizmet vereceklerini dile getirdi.