• Pazar 16.5 ° / 11.3 ° Dağınık bulutlar
  • Pazartesi 20.7 ° / 13.8 ° kırık bulutlar
  • Salı 18.1 ° / 10.4 ° Hafif yağmur


Saadet’te Başkan Adayı Belli Oldu

Saadet’te Başkan Adayı Belli Oldu

Saadet’te Başkan Adayı Belli Oldu

       17 Ekim 2020 tarihinde kongreye gidecek olan Saadet Partisi’nde İlçe Başkan Adayı genel merkezden gelen karar üzerine netlik kazandı. Bilindiği üzere, yapılan temayül yoklamalarında beş adayın ismi geçmekteydi.

       Kongrenin, mevcut başkan Ahmet Vakkas Yıldız’ın oluşturacağı liste üzerinden yapılacağı netlik kazandı. Konu ile alakalı olarak konuşan başkan Yıldız şu açıklamayı yaptı.

       ‘Milli Görüş teşkilatı içerisinde büyümüş, elimden geldiğince bu davaya hizmet etmiş olmanın verdiği huzur ve mutlulukla yine bu davanın bir neferi olarak çalışmaya devam etmenin sevincini yaşıyorum. Milli Görüş’ün tek temsilcisi olan Saadet Partisi’nde makam ve mevkiinin değil davanın ve davaya yapılan hizmetin önemi vardır.  Saadet Partisi olarak amacımız; Yaşanabilir Bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya’nın temellerini atmaktır. Bu vesileyle yeniden ilçe başkanı olarak görev yapmama vesile olan herkese gönülden teşekkür eder 17 Ekim 2020 tarihinde Cemil Meriç Kültür Merkezi’nde yapacağımız kongremizde değerli halkımızı görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir saygılarımı sunarım’