• Pazar 16.5 ° / 11.3 ° Dağınık bulutlar
  • Pazartesi 20.7 ° / 13.8 ° kırık bulutlar
  • Salı 18.1 ° / 10.4 ° Hafif yağmur


Saadet Partisi’den  ‘Umut Ormanı’ Projesi

Saadet Partisi’den  ‘Umut Ormanı’ Projesi

Saadet Partisi’den  ‘Umut Ormanı’ Projesi

       Saadet partisi kadın kolları ‘Umut Ormanı’ adlı farkındalık projesine imza attı. Son yıllarda ve özellikle yaz ayında Cidde boyutta orman yangınların çıkmasıyla doğayı yeniden yenilemek , onarabilmek adına çalışmaları başlatan Saadet partisi kadınları ‘Yeşil Türkiye’ için kolları sıvadı.

       Bursa Kadın Kolları Başkanı Hatice Ataş ,Gemlik Kadın Kolları Başkanı Aynur Uzun , Gemlik Kadın Gençlik Kolu Başkanı  Derya Uslu ve ilçe teşkilatı katılımıyla gerçekleşti.

       Kadın Gençlik Kolu Başkanı Derya Uslu :

Aziz milletimiz , Kıymetli vatandaşlarımız ülke olarak günlerce süren yangınlar karşısında  adeta ciğerimiz yandı. Bununla birlikte yine  ülkemiz yıllardır bir grup şirketin çıkarları için beton uğruna büyük bir yeşil alan kaybına uğradı .Yanan ormanları mahvedilen doğayı hep birlikte yeniden yeşerteceğimizi umut ediyoruz. Hem de bizden sonraki nesillere bırakacağımız daha Yaşanabilir Türkiye için canla başla çalışıyoruz . Saadet Partisi  Kadın Kolları olarak , kurmak istediğimiz Necmettin Erbakan – Umut Ormanı ile doğamızda ve sosyal hayatımızda kaybettiğimiz değerleri el birliği ile yeniden kazanacağımıza ve böylelikle yarınlara daha güzel bir ülke bırakacağımıza inanıyoruz.

Betona kurban edilen doğayı hep birlikte yeniden yeşerteceğimizi umut ediyor Yeşil Türkiye için çalışıyoruz. Her işçinin hakkını tam ve zamanında aldığı bir ülke umut ediyor Kazanan Türkiye için çalışıyoruz. Çiftçimizin sevgi ve emek ile ekip biçtiği hakkını aldığı  bir ülke  umut ediyor Üreten Türkiye için çalıyoruz. Çocuklarımızın eğitim ve sağlık hizmetlerine eşit şartlarda ulaştığı dünya ile rekabet eden Güçlü Türkiye için çalışıyoruz. Ülkemizde kaybolan adaleti birlikte yeniden tesis edeceğimizi umut ediyor Adil Türkiye için çalışıyoruz. Bu sebeple ‘ Necmettin Erbakan – Umut Ormanı’ da yeniden yeşertebileceğimizi ifade ediyoruz. Unutmayalım ki dikeceğimiz her bir fidan elimizdeki umuttur. Adalet için, huzur için ,gelecek için ,ülkemiz için , ‘ UMUT ELİMİZDE YEŞERECEK !’ diyoruz.