• Çarşamba 0.3 ° / -4.2 ° Mix snow/rain
  • Perşembe -0.6 ° / -8 ° kırık bulutlar
  • Cuma 2.9 ° / -1.6 ° Bulutlar


Öğrencilerin İbrahim amcası yine görev başında

Öğrencilerin İbrahim amcası yine görev başında

Öğrencilerin İbrahim amcası yine görev başında

     Gemlik Mesleki ve Teknik Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerin dedesi ;eski Okul aile ve Koruma Derneği Başkanı İbrahim Karaaslan, 30 Ekim 2020'de tekrar Okul Aile Başkanlığına seçilerek eski görevine döndü.

      85 yılından beri Koruma Derneğinin Kurucu üyesi olan İbrahim Karaaslan Kısa aralıklarla görevi bırakmış fakat Okulunu ve öğrencilerini terk etmemişti.

91 YAŞINDA YİNE ÇOCUKLAR İÇİN GÖREV BAŞINDA

    Öğrencilerin İbrahim amcası Görevi eski yönetimden devr aldıktan sonra ilk icraat olarak; Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ersel Dalgın ile görüşerek öğrencilerin ulaşım sorununu dile getirmiş.

     Yeni döneminde yine elinden geleni seve seve yapmaya gayret edeceğini söyleyen İbrahim Karaarslan şimdilik Postane önünden 119 A ve Manastırdan 119 Nolu araçlar nispeten şu an oraya gitmektedir. Bu sorunun kökten çözülmesi gereklidir dediği sözlerinde şu sorunları dile getirdi.

     Okulun çevresi şu an zeytinlik sahiplerine aittir ve çocukların hareket etme sahası sınırlıdır. Işıklandırması ve çevre düzenlemesi için de ilgili mercilerle görüşerek çözüm arayacağım. Karaarslan sözlerinin sonunda ise en büyük çabalarının ise okulun eski yerine taşınması olacağını dile getirdi.