Muhammet Tekin Seçim Bürosu Açıldı

Muhammet Tekin Seçim Bürosu Açıldı

Muhammet Tekin Seçim Bürosu Açıldı

    MHP Bursa 2. Bölge 2. Sıradan Milletvekili Adayı olan Muhammet Tekin’in ‘’Gemlik’in adayı’’ sloganıyla Orhangazi Caddesinde seçim bürosu açılışı yapıldı.

    Seçim iletişim merkezinin açılışına, MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, MHP Bursa Milletvekili adayları, il başkanı Cihangir Kalkancı ve yönetimi, MHP Gemlik İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz ve yönetimi, meclis üyeleri ile partililer katıldı.

ÖZCANBAZ; MİLLET 6+1 MASA VE İŞBİRLİKÇİLERİNE CEVAP VERECEKTİR

     İlk sözü alan MHP İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz; ‘’Hiç kimsenin şüphesi olmasın, bu millet feraseti ile hem 6+1 masaya, hem de işbirlikçilerine gereken cevabı verecektir. Biz bunu sahalarda görüyoruz. Bize gösterdiğiniz teveccühten dolayı teşekkür ediyoruz’’ dedi.

TEKİN; BİN YILDIR BU COĞRAFYADA YAŞAYANLAR İÇİN SİYASET YAPIYORUZ

     Bursa Milletvekili Adayı Muhammet Tekin ise; ‘’Anadolu coğrafyasında bin yıldır tam bağımsız yaşayan bu millet adına siyaset yapıyoruz. Varlığımızı Türk milletine, töresine ve varlığına adamış durumdayız. Gemlik adına aday olmamız, sadece şansımızla ilgili değildir. Bu Gemlik’te yükselen bir gençlik hareketinin fikirle, amaçla, imanla geleceği kurgulamalarının sonucu olmuştur. Biz İsmet Büyükataman ağabeyimize teşekkür ediyor, bize katkıları için Allah razı olsun diyoruz. Büyüğümüzün, bir çok arkadaşımız gibi bugünlere gelmemizde büyük etkisi olmuştur. Bütün Türkiye’de Cumhur İttifakı olarak, Atilla’nın çocuklarını kim olduğunu göstereceğiz. Bunu akıllı cihaz ile Siha ile İha ile gösteriyoruz. Bir Oy Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, bir oy Milliyetçi Hareket’e diyoruz’’ şeklinde konuştu.  • Pazar 23.9 ° / 11.1 ° Düzensiz Yağmur Mümkün
  • Pazartesi 20.4 ° / 12.1 ° Orta kuvvetli yağmurlu
  • Salı 21.1 ° / 13.6 ° Orta kuvvetli yağmurlu