• Cumartesi 33 ° / 18 ° Güneşli
  • Pazar 32 ° / 18 ° Güneşli
  • Pazartesi 29 ° / 19 ° Güneşli


Milli Eğitim Müdürlüğünden Öğrenci ve yaşlılara sürpriz bayram ziyareti

Milli Eğitim Müdürlüğünden Öğrenci ve yaşlılara sürpriz bayram ziyareti

  Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran yanında Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali Bahadır,Okul Müdür yardımcıları Şuayb Serdaroğlu ve Ömer Beki ile birlikte ilçemizin muhtelif mahallerinde  ikamet eden 7 öğrenciye sürpriz bayram ziyaretinde bulundu.

   Ziyaretlerde öğrenci ve ailelerinin bayramlarını kutlayan Duran,  öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilere pandemi süresince eba TV ve canlı dersleri takip noktasında herhangi bir sıkıntı yaşayıp yaşamadıklarını da soran İlçe Milli Eğitim Müdürü Duran ‘Bizler sizler için varız. Herhangi bir eksiğiniz isteğiniz olduğunda bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu zorlu süreci inşallah en kısa zamanda atlatacak ve  Eylül ayı ile birlikte yeniden okullara döneceğiz. Sizlerinde okulu,arkadaşlarınızı ve öğretmenlerinizi çok özlediğinizi biliyorum’diye konuştu.

     Ortaokul öğrencilerinden  İdris Acır, Nurettin Efe Bahadır, Muhammed Alperen Akgül ,Mert  Uysal, Ayşe Şişci, Kerimcan Yeşilbaş ve Recep Samet Akeçeli ve aileleri de  ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek İlçe Milli EğitimMüdürü Mehmet Duran ve  Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesi idarecilerine teşekkür ettiler.

   Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne mensup  Vefa Destek gurubunda yer alan öğretmenlerin Şule Aydın,Ayşenur Usta ve Şuayb Serdaroğu’dan   oluşan bir başka grup ta şair,hafız ve Türk Sanat Müziği üstası Gülşen Saldıraner’e bayram ziyareti gerçekleştirdiler. Oldukça duygulu anlara sahne olan ziyarette  Gülşen teyzenin birbirinden güzel söylediği Türk Sanat Müziği eserleri ve okuduğu şiirlerini öğretmenler de videoya çektiler. Vefa gurubunun ziyaretinden dolayı memnuniyetini ifade eden Gülşen teyze adeta öğretmenleri bırakmak istemeyerek  ‘Burası sizin eviniz her zaman gelin. Sizlerin gelmesi benim için bayram oldu,ilaç oldu. Allah sizlerden razı olsun’  şeklinde duygularını dile getirdi.