• Çarşamba 0.3 ° / -4.2 ° Mix snow/rain
  • Perşembe -0.6 ° / -8 ° kırık bulutlar
  • Cuma 2.9 ° / -1.6 ° Bulutlar


Mezunlar Derneği’nden Gemlik Lisesi’ne Vefa

Mezunlar Derneği’nden Gemlik Lisesi’ne Vefa

Mezunlar Derneği’nden Gemlik Lisesi’ne Vefa

Gemlik Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Şeyda Sevinç SARAL ve Yönetim Kurulu Üyesi Serya SAYIŞMAN, Gemport Gemlik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Başkan ve kurul üyeleri, kurumda göreve yeni başlayan Okul Müdürü Dursun MEMİŞ’e hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında yeni eğitim öğretim yılında yapılacak etkinlikler ve gerçekleştirilecek projeler hakkında Okul Müdürü Dursun MEMİŞ’ten bilgi aldılar. Dernek üyeleri ziyaret sonrası mezun oldukları okullarına destek olmak amacıyla bir fotokopi makinesi hediye etti. Dernek Başkanı SARAL “Mezunlar olarak yaptığımız etkinliklerle elde ettiğimiz gelirleri okulumuzun eğitim öğretim faaliyetlerine katkı sağlamak için kullanmaya devam edeceğiz.” dedi.

Okul Müdürü Dursun MEMİŞ, yapılan bu anlamlı ziyaretten dolayı başkan ve kurul üyelerine şahsı ve başında bulunduğu kurumu adına teşekkürlerini sundu. Birlikte içilen kahvelerden sonra başkan ve kurul üyeleri, Dursun MEMİŞ’e başarı dileklerini sunarak kurumdan ayrıldılar.