• Cumartesi 17.3 ° / 11.7 ° Light rain
  • Pazar 14.1 ° / 12 ° bulutlu bulutlar
  • Pazartesi 17.4 ° / 11.3 ° kırık bulutlar


LİGE HAZIR OLARAK BAŞLAMAK İSTİYORUZ

LİGE HAZIR OLARAK BAŞLAMAK İSTİYORUZ

LİGE HAZIR OLARAK BAŞLAMAK İSTİYORUZ

Gemlik Budo Baket Federasyon kupasına 4 oyuncunun sakat (Talat,önder,Hamza ve berkay) ve 3 oyuncununda Tofas A takım kadrosunda bulunmasından dolayı (Ege Demir,Batın,Kivanc) 7 oyuncu eksik katıl.

    Kadroda olan Federasyon kupasında yer alan diğer oyuncuların tecrübe kazandığı, iyi mücadele ettiği ve takım olarak dönem dönem iyi basketbol oynanan bir turnuva geçti.

    Kulüpten yapılan açıklamada Bu mücadele ve oyunu 40 dakika’ya yayamadıgımız için oynadığımız 3 maçı da kaybettik. Zaten eksiklerimize de bağlı olarak Federasyon kupasını bir hazırlık turnuvası olarak görüyorduk.

    Bu turnuvada hem gösterilen mücadele, hem kazanılan tecrübe sezon başlangıcı itibariyle bize olumlu olarak yansıyacak. Oyuncularımın turnuva boyunca gösterdiği efor ve performanslarından memnunum. Eksiklerimizin takıma katılması ile mücadele gücümüz ve oynayacağımız iyi basketbol ile lige güzel bir başlangıç yapacagımızdan eminim. Bu turnuvada gördüğümüz hatalar ve eksiklikler üzerine daha iyi çalışarak, ligin ilk haftası oynayacağımız Mersin Bsb.maçına hazır olarak lige başlamak istiyoruz. Denildi.

    Budo Gemlik Basketbol Baş antrenörü Semih Soğuksu, Budo Gemlik basketbol sezonu 2 Ekim 2021 Cumartesi Saat 14:00 Gemlik İlçe Spor Salonunda Mersin Büyükşehir Bld arasında oynayacak müsabaka ile start verecek...