• Pazartesi 26 ° / 14 ° Fırtına
  • Salı 18 ° / 11 ° Sağanak
  • Çarşamba 19 ° / 7 ° Güneşli


Kılıçdaroğlu bugün Gemlik’te

Kılıçdaroğlu bugün Gemlik’te

Kılıçdaroğlu bugün Gemlik’te

      Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Gemlik ve Bursa’da, Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin, sosyal belediyecilik adına yapılan projelerin  açılış törenlerine katılacak.

      CHP Liderinin Bursa ve Gemlik ziyaretleriyle ilgili Bursa il başkanlığının yanı sıra Gemlik’te de hazırlıklar tamamlandı.

      Gemlik, Nilüfer ve Mudanya ilçelerini de ziyaret edecek olan Kılıçdaroğlu’nun Bursa programımında, Nilüfer Belediyesi İzzet Şadi Sayarel Huzurevi ve Kreşi Açılışı (Çamlıca Mah.) (Online) Nilüfer Belediyesi Lions&Ercan Dikencik Alzheimer Hasta Konuk Evi Açılışı var.

     Mudanya’da ise, Mudanya Belediyesi Zübeyde Ana Çocuk Akademisi Açılışı (Toplu Açılış: Taş Mektep, Tirilye Sanatevi, Cumhuriyet Meydanı 1. Etabı (Bademli Mah)

    Son olarak Gemlik Belediyesi programında ise Toplu Açılış şeklinde Halk Market, Kurşunlu Yaşlı Huzurevi, Uğur Böcekleri Kreşi, Spor Salonu açılışları yapılmış olacak.

     CHP Liderinin Gemlik ziyareti hakkında açıklama yapan Gemlik ilçe başkanı Cemil Acar, Gemilk Belediyesi Cemil meriç Kültür merkezinde yapılacak olan programa tüm Gemlik halkını davet etti.