• Cumartesi 33 ° / 18 ° Güneşli
  • Pazar 32 ° / 18 ° Güneşli
  • Pazartesi 29 ° / 19 ° Güneşli


İyi Parti'de Lale Kılıç Bayrak'da aday

İyi Parti'de Lale Kılıç Bayrak'da aday

   1 Mart'ta yapılacak İyi Parti kongre öncesinde  Lale Kılıç Bayrak'da adaylığını açıkladı. Dün parti binasında düzenlediği basın açıklaması adaylıktan çekilen Kürşat Beşe için de geçmiş olsun dileklerini ileterek, desteği için teşekkür eden Bayrak'ın açıklaması şu şekilde.
   Değerli İYİ Partili dava arkadaşlarım ve basınımızın güzide mensupları,
    Türkiye'de iktidara alternatif tek gerçek parti olan İYİ Partimizde kongre süreci başlamıştır. Delegelerini de ortaya seçim sandığı koyarak belirleyip Türkiye'ye demokrasi dersi veren partimizde sıra, ilçe ve il başkanlıklarının seçilmesine gelmiştir.
   Ben de gerek dava arkadaşlarım, gerekse partimizin kıymetli yöneticilerinin destek ve tavsiyeleriyle, birbirinden yetenekli ve donanımlı ekibimle birlikte Gemlik İYİ Parti İlçe Başkanlığı için adaylığımı koymaya karar verdim.
    Misyonumuz; bugüne kadar yaşanmış tüm tartışma ve kırgınlıkları unutup bir taraf bırakarak, teşkilatımıza gönül vermiş tüm arkadaşlarımızı kucaklayacak ve kapsayacak bir yönetim anlayışı ile partimizi Gemlik'te büyütmek, imajını tazelemek ve hak ettiği seviyeye taşımaktır.
    Vizyonumuz; yerelden başlayarak önce Gemlik'te, sonra Bursa'da, sonrasında da Türkiye'de demokrasinin en güzel örneğini halkımıza göstermek ve bu sayede İYİ Parti'yi iktidara taşıyarak Türkiye'yi İYİ kadrolarla yönetmektir.
    Kimseyi kırmadan, yermeden, eleştirmeden, geçmiş yönetimlere de bugüne kadarki çalışmalarından ötürü teşekkür ederek, bir kadın olarak Genel Başkanım Meral Akşener'den aldığım cesaretle Gemlik İlçe Teşkilatımızı yönetmeye talibim.
   Parolamız: Gemlik'i Gemlik'ten yönetmek.
   Öncelikle dava arkadaşlarım olmak üzere, siz değerli basın emekçilerinden ve Gemlikli hemşehrilerimden desteklerini bekliyorum.
   Gemlik İYİ olacak.
   Ne mutlu Türküm diyene!