• Çarşamba 25.3 ° / 12.3 ° kırık bulutlar
  • Perşembe 17 ° / 9.5 ° bulutlu bulutlar
  • Cuma 20.5 ° / 10.5 ° Bulutlar


İyi Parti’de Coşkulu Bayramlaşma Ve Yeni Katılımlar

İyi Parti’de Coşkulu Bayramlaşma Ve Yeni Katılımlar

İyi Parti’de Coşkulu Bayramlaşma Ve Yeni Katılımlar

     İYİ Parti Gemlik İlçe Teşkilatı kurban bayramı bayramlaşması münasebetiyle bir araya geldi. Partilerinin ilçe teşkilat binasında bir araya gelen Gemlikli İYİ ler, buradaki bayramlaşmanın ardından İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu programa katılmak için Bursa’ya hareket ettiler.

      İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı’nın  düzenlemiş olduğu bayramlaşma programı Kültürpark’ta gerçekleşti. Katılımın yüksek olduğu programda İYİ Partinin Bursa Milletvekilleri, GİK üyeleri, disiplin kurulu üyeleri; kurucu il başkanı ve ilçe başkanları hazır bulundular. Şehitlerimiz ve Gazi Atatürk anısına saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşımızın okunması ardından başlayan program, milletvekilleri ve il başkanının yaptığı konuşmalar ile devam etti.

***İbrahim Talan ve Abdullah Uzan İYİ Parti’de***

     Konuşmalar sonrası, İYİ Parti Gemlik İlçe Başkanlığı tarafından İYİ Parti saflarına kazandırılan Gemlik’in tanınan ve sevilen simalarından İbrahim Talan ve emekli binbaşı Abdullah Uzan’a rozet takma töreni de gerçekleştirildi. İbrahim Talan ve  Abdullah Uzan'ın rozetleri İYİ PARTİ T.B.M.M Grup Başkanı Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu ve İl Başkanı Selçuk Türkoğlu tarafından takıldı. Tören sonrası bir konuşma yapan Gemlik İlçe Başkanı Ertuğrul Yavuz, “uzun yıllar Gemlik Esnaf Odası Başkanlığı görevinde bulunan ve geçen dönem belediye başkan adayı da olan Sayın İbrahim Talan ve emekli binbaşı Sayın Abdullah Uzan İYİ PARTİ ailesine katıldılar. Bizlere güç verdiler. Hedefimiz ilk seçimde Gemlik'te İYİ Partimizi birinci parti yapmaktır. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi’ye Gemlik İlçe Teşkilatı olarak selam ve saygılarımızı gönderiyoruz,” dedi.

Bayramlaşma programı hatıra fotoğraflarının çekilmesi ile sona erdi.