• Pazar 16.5 ° / 11.3 ° Dağınık bulutlar
  • Pazartesi 20.7 ° / 13.8 ° kırık bulutlar
  • Salı 18.1 ° / 10.4 ° Hafif yağmur


İyi Parti Sahaya İndi

İyi Parti Sahaya İndi

İyi Parti Sahaya İndi
    İYİ Parti İlçemizin köklü kulüplerinden biri olan Umurspor’u idman sahasında ziyaret etti. Kulüp Başkanı ve antrenör Halil Çelebi tarafından karşılanan İYİ Partililer sporcuların idmanını da izlediler.
    A takımının idmanına katılan İYİ Partililer, sporcularla sohbet etme fırsatı da buldular. Başkanı yaptıkları işten ve çabalarından dolayı kutlayan Yavuz, “çok büyük bir hizmet veriyorsunuz. Buradaki mücadeleniz geçekten takdire şayan. Yoklukla mücadele ederek gençlerin elinden tutuyorsunuz; bu çok önemli,” dedi.
    Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren kulüp başkanı, “bizim burada birincil amacımız yetmiş yıllık bir kulüp olan Umurspor’umuzu yaşatmak ve spor yapmak isteyen gençlerimize yardımcı olmak. Ellerinden tutmak, imkan sağlamak ve onlara yol göstermeye çalışmaktır. Hepsi birer pırlanta olan bu çocuklara spor yaptırıyor, onları her türlü kötülüğün uzağında tutmaya çalışıyoruz. Bizim en büyük hedefimiz tertemiz ve ahlaklı sporcular yetiştirmek. Bundan daha büyük bir hedef ne olabilir?” dedi.
    Ziyaret programı sonrası, teknik heyet ve sprocularla hatıra fotoğrafı da çekinen İYİ Partililer, sporcular için getirdikleri baklavayı ikram ettikten sonra stadtan ayrıldılar.