• Pazartesi 26 ° / 14 ° Fırtına
  • Salı 18 ° / 11 ° Sağanak
  • Çarşamba 19 ° / 7 ° Güneşli


İYİ GENÇLİK BURSA "UYUŞTURUCUYA HAYIR" KAMPANYASI BAŞLATTI

İYİ GENÇLİK BURSA "UYUŞTURUCUYA HAYIR" KAMPANYASI BAŞLATTI

İYİ GENÇLİK BURSA "UYUŞTURUCUYA HAYIR" KAMPANYASI BAŞLATTI

İYİ Parti Bursa Gençlik Kolları uyuşturucu ile mücadele kapsamında Bursa'nın ana arterlerine "Uyuşturucuya değil, hayata bağlı olun. Uyuşturucuya hayır!" pankartları astı.

İYİ Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Birinci Bölge Koordinatörü Ali Şahin Karataş ile bir toplantı gerçekleştiren Bursa İYİ Gençlik il ve ilçe başkanları, hasbihal ederek gençliğin sorunlarını, gelecek planlarını, hedef ve programlarını tartıştı. Toplantı sonrası İYİ Gençlik Bursa Teşkilatı tarafından hazırlanan "Uyuşturucuya değil, hayata bağlı olun. Uyuşturucuya hayır!" yazılı pankartlar şehrin ana noktalarına asıldı.

Genel Merkez Gençlik Kolları Birinci Bölge Koordinatörü Ali Şahin Karataş, toplantı sonrası yaptığı açıklamada "Bu kutlu yolda emek veren her birey çok kıymetli olmakla beraber Başkanlarımızın azmi ve çalışkanlığı bizi ziyadesiyle memnun etmektedir." dedi.

İYİ Parti Bursa Gençlik Kolları Başkanı Uğur Can Altınsoy ise, uyuşturucunun çağımızın yeni vebası olduğunu vurgulayarak, "Biz de bu kötü alışkanlığı bertaraf edebilmek adına bir dizi etkinlik düzenleyerek gençlerimizi bilinçlendireceğiz. Bunun için arkadaşlarımız çalışmalarına başladı. Bursa’nın en önemli 5 sorununun ilk sırasında yer alan uyuşturucuyu kentimizden söküp atacağız." şeklinde konuştu.