• Çarşamba 0.3 ° / -4.2 ° Mix snow/rain
  • Perşembe -0.6 ° / -8 ° kırık bulutlar
  • Cuma 2.9 ° / -1.6 ° Bulutlar


İmam Hatip Lisesinde Dereceye Giren 100 Öğrenciye Madalya

İmam Hatip Lisesinde Dereceye Giren 100 Öğrenciye Madalya

     Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesinde ortaokul ve lise kısmında sınıflarında ilk 3 dereceye giren toplam 100 öğrenciye başarı madalyaları düzenlenen törenle verildi.

     Okulun konferans salonunda ortaokul ve lise kısmı olarak  ayrı ayrı düzenlenen törende I.dönem sonu itibariyle sınıflarında ilk 3'e giren öğrenciler takdir belgelerinin yanı sıra okul idaresince başarı madalyasıyla ödüllendirildiler.

     Okul konferans salonunda gerçekleşen karne ve madalya  ödül törenine çok sayıda veli de katıldı.Şölen havası içerisinde geçen madalya töreninde  özellikle ortaokul kısmında öğrenci velileri de çocuklarının sevinç ve heyecanlarına ortak oldular.5-A sınıfından 12-D sınıfına kadar sınıflarında ilk 3'e giren öğrencilere madalyalarını sınıf rehber öğretmenleri vererek hatıra fotoğraf çektirdiler.

   Programda  Tekvandoda Bursa birincisi  İhsan Bayraktar,Mesleki Yarışmalarda bursa 2.si olan Ramazan Aldağ ve Bursa birincisi olan  Mahmut Cınak'ta ödüllendirildi.

  Bursa Okullar arası Voleybol turnuvasında oynadığı 5 karşılaşmayı da 3-0'lık sonuçlarla kazanan ve Bursa'yı Türkiye elemelerinde temsil edecek  Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesi Voleybol Takımı da izleyiciler tarafından büyük alkış aldı

   Okul Müdürü Ali Bahadır başarılı olan öğrencileri , Bursa şampiyonu olan voleybol takımını ve beden eğitimi öğretmeni Bekir Gülırmak'ı tebrik ederek kutladı.