• Cuma 34.8 ° / 20 ° Bulutlar
  • Cumartesi 35.1 ° / 20.1 ° Bulutlar
  • Pazar 34.6 ° / 19.3 ° Bulutlar

İlçe Milli Eğitimden  Ticaret Ve Sanayi Odasına Teşekkür Plaketi

İlçe Milli Eğitimden  Ticaret Ve Sanayi Odasına Teşekkür Plaketi

İlçe Milli Eğitimden  Ticaret Ve Sanayi Odasına Teşekkür Plaketi

    İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran, Şube Müdürleri Adem Şahin, Muhammet İkinci ve Akın Ergen  ile birlikte Gemlik Ticaret Ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu toplantısına katılarak, G.T.S.O’ya pandemi dönemi  başından bugüne değin  eğitime  verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, plaket takdim etti.

    Gemlik Ticaret Ve Sanayi Odası  Başkanı  Paşa Ağdemir ve kurulu üyeleri tarafından karşılanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Duran ve ekibi  öncelikli olarak  her iki kurum arasında iş birliği içinde yürütülen eğitim  projelerinin  detaylarının ve sonuçlarının aktarıldığı  sunumu  Yönetim Kurulu ile paylaştılar.

    Pandemi döneminde eğitimde fırsat eşitliğine katkı sunmak adına, ekonomik açıdan dezavantajlı öğrencilerimize ulaştırılan 120 adet tablet, yıl içinde öğrencilerimize yapılan  giyim yardımları, Tübitak ,Teknofest, Meb Robot , e-Twinning  ve Harezmi Projeleri  gibi özellikle eğitimde  proje tabanlı eğitimin gelişimi yönünde maddi ve teknik destek, mesleki  eğitimin  desteklenmesine yönelik iş birliği  çalışmaları,  Gemlik Ticaret Ve Sanayi Odası’nın  “Birlikte Geleceğe “ sloganı temasıyla  işlenerek  detaylı bir şekilde  Oda Yönetimi ile paylaşıldı. Önümüzdeki dönemde iş birliği içinde çalışması planlanan konular üzerine istişare edildi.

    İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran, İki kurum arasındaki eğitim iş birliğinin önümüzdeki günlerde artarak devam edeceği müjdesini veren Ticaret ve Sanayi Odası Paşa Ağdemir ve Yönetim Kuruluna , Gemlik Milli Eğitim Müdürlüğü  Ailesi  adına  teşekkür plaketini takdim etti.