• Cuma 30.3 ° / 16.3 ° Açık hava
  • Cumartesi 30.8 ° / 15.7 ° Açık hava
  • Pazar 30.5 ° / 14.4 ° Açık hava


HÜRRİYETÇİ EĞİTİM SENLİLER İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

HÜRRİYETÇİ EĞİTİM SENLİLER İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

HÜRRİYETÇİ EĞİTİM SENLİLER İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

    Gemlik'in Hür Eğitimcileri iftar ve tanışma programında bir araya geldi. Hürriyetçi Eğitim Sen Gemlik İlçe Temsilciliği'nin düzenlediği programa, Hürriyetçi Eğitim Sen Bursa Şube Başkanı Erol USTA, İlçe Temsilcisi Cemal ESER, İLÇE Yönetim Kurulu ile üyeler ve aileleri katıldı.

    Şube Başkanı Erol USTA, sendikamızın HÜR Eğitimcilerin sesi ve nefesi olduğunu, emin adımlarla ve hızla büyüdüğünü söyledi. Böylesi güzel organizasyon için ilçe temsilciliğini kutladı ve katılımlarından dolayı üyelere teşekkür etti. Gemlik'in teşkilatlanma anlamında çok iyi bir noktada olduğunu belirtti. "Varlığınız bizlere güç katıyor, biz birlikte güçlüyüz." dedi.

     İlçe Temsilcisi Cemal ESER ise, "Olağanüstü kısa bir sürede ilçe teşkilatımızı kurarak siz değerli üyelerimizle aynı çatı altında toplandık. Sadece üye değil, dost kazanıyoruz. Bu güzel iftar ve tanışma akşamında sizlerle birlikte olmak paha biçilmez bir mutluluktur bizler için. Sizler vicdanı hür, irfanı hür eğitimcilersiniz. Ülkemizin, meslektaşlarımızın, tüm eğitim çalışanlarının, çocuklarımızın sizlere çok ihtiyacı var. İyi ki varsınız değerli dostlarım." dedi.