• Salı 34 ° / 22 ° Gök gürültülü sağanak yağış
  • Salı 34 ° / 22 ° Gök gürültülü sağanak yağış
  • Çarşamba 33 ° / 22 ° Parçalı bulutlu


Hüda Par’dan Saadet Partisinin Çağrısına Anlamlı Destek

Hüda Par’dan Saadet Partisinin Çağrısına Anlamlı Destek

    HÜDA PAR Gemlik İlçe Başkanı Kenan ÇİL, ilçemizde çeşitli yerlerde bulunan çeşme ve şadırvanlara halkın kullanması için sıvı sabun bıraktı.

   Daha önce Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı A. Vakkas YILDIZ tarafından başlatılan bu uygulamanın Gemlik’teki siyasi partiler arasında bir kampanya şeklinde dönüşümlü olarak devam etmesi fikrinin de halkın yararına olacağını belirten ÇİL;

    Milletçe sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Bu tür sıkıntılı dönemleri, şanlı tarihimize bakıldığında milletimiz birlik beraberlik ruhu içerisinde kenetlenerek  atlatmayı başarmıştır. İnanıyorum ki şu dönemi bizlerde millet olarak kenetlenmek suretiyle aşacağız. Hüda par olarak bizler de bu anlamda sosyal dayanışmayı arttıracak, birlik ve berberliğimizi perçinleyecek, kardeşlik duygularımızı yaşatacak, milletin faydasına olacak her türlü kampanyanın, girişimin destekçisi olduğumuzu, olmaya da devam edeceğimizi belirtiyoruz. Hüda par olarak bizim bu anlamda çalışmalarımız devam edecek, halkımızdan  istirhamımız bu süreci en az hasarla atlatabilmemiz için alınan tedbirlere uymaları ve kendi izolasyonlarını  mümkün olduğunca sağlamalarıdır.Bizlere düşen tedbir almaktır,takdir Allah’ındır.’’dedi.