• Pazar 16.5 ° / 11.3 ° Dağınık bulutlar
  • Pazartesi 20.7 ° / 13.8 ° kırık bulutlar
  • Salı 18.1 ° / 10.4 ° Hafif yağmur


GIMGIM Kasap Yeni Yüzüyle Hizmete Girdi

GIMGIM Kasap Yeni Yüzüyle Hizmete Girdi

GIMGIM Kasap Yeni Yüzüyle Hizmete Girdi

    Gemlik esnaflarından Süleyman Doğan uzun yıllardır işletmeciliğini yaptığı GımGım et ve tavuk firmasını yenileyerek Gemlik halkının hizmetine sundu. Daha önceki tavuk ürünlerine et ve et ürünlerini de ilave eden Doğan, firmanın Gemlik halkına yakışır bir şekilde büyültüp modern hale getirdi.

      Geçtiğimiz Cuma günü yapılan açılış töreni ile hizmet kalitesini en yükseğe çıkararak tüketiciye taze ve leziz et ürünlerini sunmaya başlayan GımGım kasapın kurdelesini Gemlik protokolü ve işletmeci Doğan birlikte kestiler.

       GımGım Kasapın açılışına Belediye başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, GTSO başkanı Paşa Ağdemir, Esnaf odası başkanı İsmail Beki başta olmak üzere, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve Doğan ailesinin yakınları katıldılar.

       Kurdele kesiminde konuşan Başkan Sertaslan, böyle bir süreçte işletmesini büyüterek yenileyen kardeşimizi kutluyorum. Pandemi sürecine rağmen iş ve istihdama katkı sağlamak önem arz ediyor, işletmenin ilçemize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum dedi.

       Dereboyu eski Irmak sokak üzerindeki yerinde hizmet vermeye başlayan GımGım kasapda et ve tavuk ürünleri çeşidinde geniş yelpazesi bulunuyor.

       Firma sahibi Süleyman Doğan ise kurdele kesiminin ardından gazetemize yaptığı açıklamada bu güne kadar edindiğim ticari bilgi ve birikimimi her gün bir adım daha yükseltiğimiz kalitemiz ile Gemlik halkının hizmetine sunmaya devam edeceğiz dedi.

       Açılışta, haftanın önemine binaen katılımcılara aşure ikram edildi.