• Pazar 16.5 ° / 11.3 ° Dağınık bulutlar
  • Pazartesi 20.7 ° / 13.8 ° kırık bulutlar
  • Salı 18.1 ° / 10.4 ° Hafif yağmur


Gençlik Merkezi Üniversiteli Gençlerin Yanında

Gençlik Merkezi Üniversiteli Gençlerin Yanında

Gençlik Merkezi Üniversiteli Gençlerin Yanında

    Gemlik Gençlik Merkezi yurdun çeşitli illerinden başta Hukuk Fakültesi olmak üzere  çeşitli bölümlerde okumak üzere Gemlik’e gelen üniversiteli gençlere yönelik  etkinliklerini sürdürüyor.

    Üniversiteler de eğitim öğretimin başladığı ilk haftayla birlikte  Halk Eğitim Merkezi desteğiyle  Üniversiteli öğrenciler için Gemlik Gençlik Merkezi binasında gitar ve resim kursu başlatan Gemlik Gençlik Merkezi geçtiğimiz hafta da Hukuk Fakültesi öğrencileriyle  Bursa gezisi düzenlemişti.

    Gemlik Gençlik Merkezi Müdürü Şuayb Serdaroğlu, Gençlik liderleri Salim Bektaş, Mihriban Çetin ve Zeynep Aközlü ile birlikte

    Gemlik Gençlik Merkezi  son olarak yerleşke içerisinde tanıtım standı kurup Bursa Büyükşehir belediyesinin katkısıyla üniversiteli öğrencilere sıcak çorba ikramında bulundu.

    Gemlik Gençlik Merkezi müdürü Şuayb Serdaroğlu, Gençlik liderleri Salim Bektaş, Mihriban Çetin ve Zeynep Aközlü ile birlikte Atatepe sosyal Tesisler Müdürü Arda Astana’nın da katıldığı çorba ikramına öğrenciler büyük ilgi gösterirken kurulan tanıtım standında Gemlik Gençlik Merkezi hakkında bilgiler sunuldu.

    Tanıtım standında müzisyen Faruk Yördem de gitarıyla gençlerin istek  parçalarını seslendirdi. Çorba ikramı daha sonra liseli gençler için engelsiz kafe önünde de devam etti.

     Gemlik Gençlik Merkezinden yapılan açıklamada üniversiteli öğreniciler bu hafta sonu kapalı spor salonunda voleybol kursunun başlayacağı belirtilerek ‘Üniversite tahsili için ilçemize gelen gençlerimizin bir evi de Gemlik Gençlik Merkezidir. Onlar her daim bizim merkezimizdeler. Etkinliklerinden haberdar olmak isteyen üniversiteli gençlerimiz 05063008895 Nolu telefona mesaj atmaları yeterlidir’ denildi.