• Salı 39.4 ° / 21.5 ° Açık hava
  • Çarşamba 37.9 ° / 22.9 ° Açık hava
  • Perşembe 41.4 ° / 24.5 ° Açık hava


Gemlik Spor Alt Yapısına Dev Proje

Gemlik Spor Alt Yapısına Dev Proje

    CEMAL KIRGIZ – Gemlik Spor U 11, U 12, U 13 Futbol Takımı Alt Yapı Projesi yaşama geçirildi. 2020-2021 sezonu hazırlıkları düzenlenen törenle startını verdi. Gemlik Spor Kulübü Başkanı Cumhur Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Sabri Karaman’ın da katıldığı alt yapı projesi çalışmaları kapsamındaki ilk antrenman ve hazırlık maçı Atatürk Stadyumunda gerçekleşti.

   Gemlik Spor Yöneticileri Erdal Aktay ve Ferhat Orhan gözetiminde antrenörler Emrah Kuru ve Selahattin Üzger tarafından çalıştırılan Gemlik Spor’un geleceği olan futbolcular, açılış töreninde hırsları ve başarılı performanslarıyla göz doldurdular.

   Gemlik Spor Yöneticisi Erdal Aktay, U 11, U 12 ve U 13 kategorisinde şu anda 50 genç sporcu ile başladıklarını vurgulayarak, seçme ve kayıtların devam ettiğini vurguladı. Gemlik Spor Akademi ve Gemlik Spor Alt yapısı için özveriyle çalıştıklarını kaydeden Aktay, önümüzdeki sezon tüm kategorilerde yarışan ve başarılı olan bir futbol takımı oluşturacaklarını sözlerine ekledi.