• Perşembe 30 ° / 20 ° Güneşli
  • Cuma 30 ° / 16 ° Güneşli
  • Cumartesi 33 ° / 18 ° Güneşli


Gemlik Sosyal Yaşamı Destekleme Derneğinden İhtiyaç Sahiplerine Kurban Payı Bağışı

Gemlik Sosyal Yaşamı Destekleme Derneğinden İhtiyaç Sahiplerine Kurban Payı Bağışı

    Yaşamı Destekleme Derneği  ihtiyaç sahiplerine kurban payı bağışı bulundu. Gemlik Özdilek İmam Hatip Lisesinde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Salih Akdaş ve Okul Müdürü Muharrem  Nazlı’ya ihtiyaç sahibi 15 aileye dağıtılmak üzere  kurban payları teslim edildi.

    Pandemi sürecinde  de sosyal ve kültürel faaliyetlere devam ettiklerini ifade eden dernek başkanı Şükrü Deviren  2015 yılından itibaren dernekleşerek bir çok faaliyete imza attıklarını belirtti.    

   3 bin kadar gönüllü üyelerini olduğunu belirten Deviren ‘Üyemizle ilçemizde sosyal ve kültürel faaliyetlere ara vermeden devam ediyoruz. Pandemi süresince ilk ücretsiz maske dağıtımını derneğimiz gerçekleştirdi. Bu anlamda her şeyi devletten beklemeli biz sivil toplum örgütleri toplumun dinamikleriyiz.Bu süreçte evden çıkamayan büyüklerimizi ziyaretten sokak hayvnlarını bakımına kadar çok sayıda faaliyetimiz oldu. Bugünde burada bir hayır faaliyetine vesile olduk.Teslim ettiğimiz kurban paylarını ihtiyaç sahibi olan ailelere ulaştıracak olan Gemlik Özdilek And. İmam Hatip Lisesine’de teşekkür ediyoruz’ diye konuştu. Önümüzdeki günlerde 5 Haziran Çevregününde de  çevre etkinliği olacağını belirten Deviren  ‘Yeni Normal Hayatta 3 bin gönüllü destekçimiz 120 resmi dernek üyemizle ilçemizin sosyal kültürel etkinliklmerine katkı sunmaya devam edeceğiz’şeklinde konuştu.