• Çarşamba 25.3 ° / 12.3 ° kırık bulutlar
  • Perşembe 17 ° / 9.5 ° bulutlu bulutlar
  • Cuma 20.5 ° / 10.5 ° Bulutlar


Gemlik Master Takımı Final de

Gemlik Master Takımı Final de

Gemlik Master Takımı Final de

    Yalova da düzenlenen sekiz takımlı turnuvada dün Yeşilovaspor’u 4-2 mağlup ederek takımızı finale çıktı. Final 3 Ağustos Salıgünü saat 19:30 da Yalova Teşvikiye sahasında Yalovaspor Master takımı ile yapılacak.

     Girdiği her işte olduğu gibi bu organizasyonda birleştirici ve bütünleştirici misyonu ile büyük emeği olan Gemlikspor Akademi Başkanı Erdal Akkaya ya,Servis konusunda destek veren Gemlik Belediyesine ,Turnuva katılım bedelini ödeyen Gemlik Kulüpler Birliğine,Her maçda yanımızda olan GS Dernek Başkanı Ümit Yüksel,Gemlik Masterler Komite Başkanı Muhammet Bekar,Gemlikspor Emektarı Ferhat Orhan abimiz’e,Sporun içinde olup her zaman yanımızda olan Millieğitim Müdürümüz Mehmet Duran,İlçespor Müdürümüz Sabri Karaman,Gemlik Orman Müdürü Fatih Kurt,Serkan,Alpaslan,Nuri,Ayhan,Ömer,Hasan , Emrah,Veis,Mehmet hocalarımızla Orhangaziden katkı sunan ve yıllardır Gemlik ile birlikte olan Murat Alemdar,Necmi Öksz,Hüseyin Turan ,İsmail Oruç ve İbrahim Bayraktar’a çok teşekkür ederiz.

Ayrıca saha içindeki oyunları ve saha dışındaki duruşları ile katkı sunan Nizamaettin Arak ,Gökhan Derdiyok (derdi varmıydı yokmuydu belli etmiyor