• Cuma 30.3 ° / 16.3 ° Açık hava
  • Cumartesi 30.8 ° / 15.7 ° Açık hava
  • Pazar 30.5 ° / 14.4 ° Açık hava


Gemlik Gönüllü Kuruluşlar Platformu İftarda Buluştu

Gemlik Gönüllü Kuruluşlar Platformu İftarda Buluştu

Gemlik Gönüllü Kuruluşlar Platformu İftarda Buluştu

     Gemlik Gönüllü Kuruluşlar Platformu üyeleri Gemlik Kaymakamı Hasan Göç’ün de katıldığı iftarda bir araya geldi.

    Gemlik’te faaliyet gösteren 20 sivil toplum kuruluşunun bir araya gelmesiyle oluşan Gemlik Gönüllü Kuruluşlar Platformu aylık toplantısını iftar yemeğinde buluşarak gerçekleştirdi. İftar buluşmasına Gemlik Kaymakamı Hasan Göç de eşlik etti.

    Samimi bir havada geçen iftar buluşmasına İlim Yayma Cemiyeti Temsilcisi Zekeriya Çakır, Eğitim Bir-Sen Temsilcisi Halil Gemici, iHH Temsilcisi Hasan Subaşı, Gemlik İmam Hatipliler Derneği Başkanı Halil Köse, Anadolu Gençlik Derneği Temsilcisi Aziz Güler, Buhara Kültür ve Dayanışma Derneği Temsilcisi Alaattin Öztürk, Umut Kervanı Temsilcisi Ahmet  Aytekin, Gaye Derneği Temsilcisi Ertuğrul Aytaç, Semerkand Dergisi adına Ceyhan Yağcı, Mostar Dergisi adına Hüseyin Görücü, Zeytin Dalı Derneği adına Yusuf Demir ve Peygamber  Sevdalıları Vakfı adına Sinan Kızılaltun katıldı.

     İftar yemeği  sonrası Gedelek köyüne geçen kaymakam Hasan Göç ve platform üyeleri teravih namazı öncesi ve sonrasında köy  kahvesinde köy muhtarı Mehmet Dönmez ve köylülerle birlikte çay içip  sohbette bulundular