• Cuma 30.3 ° / 16.3 ° Açık hava
  • Cumartesi 30.8 ° / 15.7 ° Açık hava
  • Pazar 30.5 ° / 14.4 ° Açık hava


Gemlik Gençlik Merkezi ve Gemlik TOG’ dan 23 Nisan Şenliği

Gemlik Gençlik Merkezi ve Gemlik TOG’ dan 23 Nisan Şenliği

Gemlik Gençlik Merkezi ve Gemlik TOG’ dan 23 Nisan Şenliği

   Gemlik Gençlik Merkezi , Gemlik TOG’ un da katılımıyla  Şehit Gökhan Aydınlı Ortaokulunda 23 Nisan şenliği düzenledi.

    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Gemlik Gençlik Merkezi ,  Gemlik Toplum Gönüllüleri Vakfının katılımıyla Şehit Gökhan Aydınlı Ortaokulunda 23 Nisan şenliği düzenlendi.

    İki saat süren şenlikte gönüllü gençler tarafından kurulan ayrı ayrı istasyonlarda öğrencilere matrak, mangala, parmak futbol, çuval yarışı, halat çekme, ok , dart, jenga gibi oyunlar oynatıldı.

    Yüz boyama ve müzik eşliğinde okul bahçesinde topluca çeşitli oyunlarının da oynandığı etkinlikte öğrenciler gönüllerince eğlenerek 23 Nisan bayram coşkusunu erkenden yaşamaya başlamış oldular.

     Hukuk Fakültesi öğrencilerinden 15 Gönüllü genç etkinlikte yer alan oyunlarda öğrencilere rehberlik yaptılar.  Küçük öğrencilerle sıcak ve samimi diyalog kuran üniversiteli öğrenciler kısa sürede ortaokul öğrencilerinin sevgilerini kazandılar.

    Şenlik sonunda okul Müdürü Nazım Fatsa   düzenlenen etkinlikten dolayı Gemlik Gençlik Merkezi ve Gemlik TOG’a  teşekkür ederek gönüllü gençleri kutladı.

    Gemlik Gençlik Merkezi müdürü Şuayb Serdaoğlu ve "TOG eş koordinatörü Elif Alpar da okul müdürü Nazım Fatsa ve Hisar Mah. Muhtarı Çiğdem Türe’ye misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek tüm öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramlarını kutladılar.