• Cumartesi 2 ° / -3 ° Parçalı bulutlu
  • Pazar 1 ° / -4 ° Hafif kar - Sağanak
  • Pazartesi 0 ° / -6 ° Hafif kar - Sağanak


Gelecek Partisi Gemlik Teşkilatı Ziyaretlere İyi Parti İle Başladı

Gelecek Partisi Gemlik Teşkilatı Ziyaretlere İyi Parti İle Başladı

Gelecek Partisi Gemlik Teşkilatı Ziyaretlere İyi Parti İle Başladı

    Gelecek Partisi Gemlik İlçe Başkanı Serap Sevim Soylu, Yönetim Kurulu Üyeleri Nurgül Güner, Eren Kaymak ve partilileri ile İYİ Parti Gemlik İlçe Teşkilatına ziyarette bulundular.

    Gelecek Partililer, İlçe Başkanı Ertuğrul Yavuz, yönetim kurulu üyeleri ve partililer tarafından karşılandılar. Heyetlerin tanışmasının ardından yakın dönem siyasi gelişmeler ve Gemlik'in meseleleri konuşuldu.

     İlçe kongrelerini geçtiğimiz günlerde yapıp yönetimini oluşturan Gelecek Partisi Gemlik İlçe Başkanı Soylu'ya "hayırlı olsun" diyen Yavuz, "siyasette tek ses değil çok sesliliğin gerektiğinden ve bu sebeple siyasi partilerin kurulmasının zorunlu olduğundan" bahsetti. Yavuz, Genel Başkanları Sn. Meral Akşener'in de geçtiğimiz günlerde Gelecek Partisi Genel Merkezi ve Genel Başkanları Sn. Ahmet Davutoğlu'nu ziyaret ettiğinden bahsederek "ülkemizde ve siyasette hoşgörü ortamının yaratılması gereklidir" dedi.

    Teşkilatlanmak için yola koyulduğunda, karşılaştıkları zorluklardan bahseden Soylu, "insanlar üye olmaya çekiniyorlardı, bize de 'yapamazsınız, edemezsiniz diyorlardı; kongreyi  yapabileceğimizi düşünmüyorlardı, ama yaptık ve işte şimdi tanışma ve teşekkür ziyaretlerimizi yapıyoruz" dedi.

    Kendilerini ağırladıkları için Ertuğrul Yavuz'a teşekkür eden Soylu, İYİ Parti Teşkilatını misafir etmekten mutlu olacaklarını söylerken; Yavuz ziyaretten kendisi ve yönetim kurulunun duyduğu memnuniyeti dile getirerek en kısa sürede ziyarete karşılık vereceklerini söyledi.