• Perşembe 30 ° / 20 ° Güneşli
  • Cuma 30 ° / 16 ° Güneşli
  • Cumartesi 33 ° / 18 ° Güneşli


Eğitim-Birsenlilere Atakentden indirim antlaşması

Eğitim-Birsenlilere Atakentden indirim antlaşması

     Eğitim-Bir Sen Gemlik Temsilciliği,geçtiğimiz günlerde resmi açılışı yapılan Gemlik Özel Atakent Tıp Merkezi ile üyeleri ve birinci dereceden yakınlarını kapsayan  indirim anlaşması imzaladı.

    Eğitim Bir Sen Gemlik Temsilci  Halil Gemici ve Hastanenin Genel Müdür Yardımcısı Özkan Geçkin'in imzaladığı sözleşmeye göre Eğitim Bir Sen üyeleri ve 1.dereceden yakınları Atakent Tıp Merkezinden %15 oranında indimden faydalanacaklar.

     Eğitim Bir Sen Gemlik Temsilci  Halil Gemici sözleşme imza töreninde yaptığı açıklamada  “Üyelerimizin menfaatlerine olacak  ilçemizin saygın firmalarıyla  indirim anlaşmaları yapmaya devam ediyoruz. Bugün de sosyal bir sorumluluk içerisinde Atakent Tıp Merkezi ile yaptığımız sözleşme ile   üyelerimizin kaliteli sağlık hizmetini daha uyguna almasını amaçladık.. İlçemizde yeni bir anlayışla açılan Atakent Tıp Merkezi  ile yaptığımız bu anlaşmanın Üyelerimize  ve Gemlik'imize Bölgemize hayırlı olmasını dilerim” şeklinde konuştu
  Atakent Tıp Merkezi Genel Müdür Yardımcısı Özkan Geçkinde yaptığı açıklamada  Gemlik'teki Eğitim Bir Sen üyelerine hizmet vermekten, hastanemizde en gelişmiş cihazlar ve  en iyi hekimleri ile siz değerli sendika mensuplarına hizmet sunmaktan, şahsım ve kurumum adına büyük memnuniyet duyduk. Gemlik Eğitim Bir-Sen yöneticilerine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Anlaşma törenine  Eğitim Bir Sen Yönetim kurulu üyeleri de katıldı.