• Perşembe 30 ° / 20 ° Güneşli
  • Cuma 30 ° / 16 ° Güneşli
  • Cumartesi 33 ° / 18 ° Güneşli


Eğitim-Bir-Sen Gemlik Temsilciliğinden Anlamlı Bağış

Eğitim-Bir-Sen Gemlik Temsilciliğinden Anlamlı Bağış

  Eğitim-Bir Sen Gemlik Temsilciliği Kadınlar Komisyonu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerinde kadın üyelere yönelik yapacakları etkinlikleri iptal ederek bunun yerine  Türk Silahlı Kuvvetler Dayanışma Vakfı'na bağışta bulundular.

    Eğitim-Bir Sen Gemlik Temsilcisi Halil Gemici Yönetim kurulu üyelerinden Şuayb Serdaroğlu,Obam Cemal Bayar ile Kadınlar Komisyonu Başkanı Hacer Semiz ve İlkay Erdem Gemlik Jandarma komutanlığını ziyaret ederek yapılan bağışın makbuzunu İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Mehmet Barış Bozkurt'a teslim ettiler.

EBS Gemlik Temsilcisi Halil Gemici burada yaptığı konuşmada Eğitim-Bir-Sen'in her zaman devlet ve milletinin yanında olduğunu ifade ederek 'Bizler sendika olarak her daim Mehmetçiğimizin yanında olduk.İçerde ve dışarıda terörle mücadele canını feda ederek şehit düşen askerlerimizin ailelerine geride kalan çocuklarına çok küçükte olsa destek olma adına ama daha da çok gönlümüzün ve dualarımızın her zaman onlarla birlikte olduğunu gösterme adına  bu bağış makbuzunu sayın komutanımıza takdim etmekten gurur duyuyorum  Bizler Bundan sonra da şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile şehitlerimize rahmet, geride kalan gözü yaşlı ailelerine başsağlığı, gazilerimize ise acil şifalar diliyorum” diye konuştu.

EBS Gemlik Temsilciliği Kadınlar Komisyonu Başkanı Hacer Semiz'de 'kadın üyelerimize 8 Mart tarihinde bir kahvaltı verme düşüncesindeydik ancak biz bu tür bir etkinlik yerine vatanı için hayatlarını feda eden şehitlerimizin ailelerine çok küçükte olsa yardım yapmayı tercih ettik. Katkıda bulunan bütün üyelerimize teşekkür ederim' diye konuştu.

    İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Mehmet Barış Bozkurtta öğretmenlerin göstermiş oluğu duyarlılıktan dolayı teşekkür ederek bizler böylesine bir ve beraber oldukça  hiçbir düşmanın Türk milleti ve devletine zarar veremeyeceğini ifade etti.