• Pazartesi 26 ° / 14 ° Fırtına
  • Salı 18 ° / 11 ° Sağanak
  • Çarşamba 19 ° / 7 ° Güneşli


Çukurbahçe Çıkışı Sonunda Çözülüyor, Kurtul’da da Çalışma Başladı

Çukurbahçe Çıkışı Sonunda Çözülüyor, Kurtul’da da Çalışma Başladı

Çukurbahçe Çıkışı Sonunda Çözülüyor, Kurtul’da da Çalışma Başladı

     Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık tarafından Gemlik’e üç kavşak müjdesi verilmişti. Kurtul Mahallesi bölgesinde dönüşü sağlayacak köprülü kavşak ile alakalı ihalenin de bittiği öğrenilirken, bölge milletvekili Zafer Işık, Karayollarından bilgi alarak projeyi yerinde inceledi.

    İncelemeye Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık’ın yanı sıra, Karayolları 14. Bölge müdür yardımcısı Tarık Gökhan Gölbaşı, Karayolları 14. Bölge Kontrol Mühendisi Tamer Alkan da hazır bulundu. Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Refik Serik, Ak Parti Gemlik İlçe Başkanı Şamil Yiğit ve Ak Parti yönetiminin de katıldığı incelemede, Kurtul Kavşağı ile alakalı bilgiler alındı.

ÇUKURBAHÇE KAVŞAĞI DA ÇÖZÜLÜYOR

    Kurtul’da yapılacak kavşak sonrasında, Gemlik’te en çok kazanın olduğu Çukurbahçe çıkışı ile alakalı da çalışmanın başlayacağını müjdeleyen Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık; ‘’Kurtul Mahallemizin girişi ile alakalı sürekli şikayetler alıyorduk. İlçe içerisinden bile zor ulaşıldığı ifade edilen bölgemize, kalıcı ve ileriye dönük bir çözüm sunduk.

     Gemlik’in sürekli gündeminde olan ve neredeyse her hafta kazaya yol açan, Gemlik Çevre Yolu ve Çukurbahçe çıkışında kavşak oluşturarak, çıkıştaki kazaların önüne geçmiş olacağız. Konuyla yakından ilgilenen Karayolları Genel Müdürlüğümüze ve 14. Bölge Müdürlüğümüze teşekkür ederiz’’ dedi.