• Salı 28 ° / 18 ° Parçalı bulutlu
  • Çarşamba 29 ° / 16 ° Güneşli
  • Perşembe 29 ° / 15 ° Güneşli


Büro Memur-Sen Özel Atakent Hastanesi İle İndirim Anlaşması İmzaladı

Büro Memur-Sen Özel Atakent Hastanesi İle İndirim Anlaşması İmzaladı

    Bursa Büro Memur-Sen Sendikası ile Gemlik Özel Atakent Tıp Merkezi arasında hastane hizmetlerinden sendika üyelerinin indirimli yararlanması amacıyla protokol imzalandı.

     Bursa Büro Memur-Sen Şube Başkan Yardımcısı Fethi Kaya, Gemlik İlçe Temsilcisi Hamdi Ünlü ve Özel Atakent Hastanesi Yetkilerinin katıldığı görüşme sonunda Büro Memur-Sen Gemlik Temsilciliği ve Gemlik Özel Atakent Tıp Merkezi ile sendika üyeleri ve birinci dereceden yakınlarını kapsayan indirim anlaşması imzaladı. 

    Büro Memur-Sen Gemlik Temsilcisi Hamdi ÜNLÜ, protokole göre Büro Memur- Sen üyeleri ve 1.derece yakınlarının Orhangazi ve Gemlik Atakent Tıp Merkezlerinden indirimli hizmet alacaklarını belirterek üyelerinin yararına olacak indirim anlaşmalarının farklı firmalarla devam edeceğini söyledi.

     Atakent Tıp Merkezi Kurumsal İletişim Sorumlusu Ayla Atilla’da yaptığı açıklamada Gemlik’teki Büro Memur-Sen üyelerine hizmet vermekten, hastanemizde en gelişmiş cihazlar ve en iyi hekimleri ile siz değerli sendika mensuplarına hizmet sunmaktan, kurumumuz adına memnuniyet duymaktayız. Bu konuda Büro Memur-Sen yöneticilerine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.