• Cumartesi 17.3 ° / 11.7 ° Light rain
  • Pazar 14.1 ° / 12 ° bulutlu bulutlar
  • Pazartesi 17.4 ° / 11.3 ° kırık bulutlar


Bulut ’’Gemlik Bizim Evimiz Zeytin Dalı İle Bekliyoruz”

Bulut ’’Gemlik Bizim Evimiz Zeytin Dalı İle Bekliyoruz”

Bulut ’’Gemlik Bizim Evimiz Zeytin Dalı İle Bekliyoruz”

     Budo Gemlik Basketbol Kulübü başkanı Berkay Bulut Konya müsabakası için hiçbir demeç ve yorum yapmayacaktık. Bu süreçte kulübümüz ve oyuncularımıza karşı yanlış yaklaşım içinde olan kendini bilmez kişilerin kuklası olmayacağımızın bilinmesini isterim.

Biz Basketbolu küfür edilen değil , Türk Gençliğine  örnek olan bir spor olduğu için yapıyoruz.

Biz Basketbolu Provoke edilmek için değil , Ahlaklı sporcuların yetişmesi için yapıyoruz.

Biz Basketbol oynuyoruz saygısız insanların emeğimize saygısızlık etmesi için değil.

Sonuç olarak Budo Gemlik Basketbol kulübü olarak bize Konya’da yapılan ‘ özellikle bize rica edip sporcu ailelerin bizim listemizde müsabaka seyrettirme centilmenliğimizin karşılığı 1.2. periyot sürekli tahrik edilip küfür yememize meydan veren yöneticileri kınıyorum.

Basketbol Sahası içinde gelişen tüm pozisyonları tek tek konu almayacağım. (Maçı izleyenler 1988 ile  1987 doğumlu abilerin 1997 doğumlu sporcuya yaptıklarını seyretti ) Çünkü kazanmak için her şeyi yapacaklarını belirtmeleri üzerine konuyu uzatmanın anlamının olmadığını düşünüyoruz. Çünkü Konya onların eviyse Gemlik’te bizim evimiz.

Tüm takımlara sesleniyorum Konya da yaşanan tüm olaylar sizinde başınıza gelecek ‘’ Oyuncularınız provoke edilecek ve şeref tribünden  sporcu ailesi olan kişiler tarafından küfür yağmuruna tutulacaksınız . Unutuyorlar ki kendi çocukları da sporcu.

Budo Gemlik basketbol kulübü olarak buradan özellikle belirtiyorum ‘’ Biz Zeytinin Başkentine sizi zeytin dalı ile bekliyoruz’’

Burada ulu önder Atatürkün bir cümlesi ile kelimelerime son vereceğim "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlâklısını severim"