• Pazar 16.5 ° / 11.3 ° Dağınık bulutlar
  • Pazartesi 20.7 ° / 13.8 ° kırık bulutlar
  • Salı 18.1 ° / 10.4 ° Hafif yağmur


Bir veteran turnuvasın daha sonuna gelindi

Bir veteran turnuvasın daha sonuna gelindi

Bir veteran turnuvasın daha sonuna gelindi

   Gemlik Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği olarak bizler kurulduğundan bugüne kadar, toplumun,bir birini dinleyen,anlayan,empati kurabilen bir noktaya getirilmesi  çabası içerisinde olduk.

   Kültür sanat ve spor aktiviteleri istenilen ve arzu edilen bu tabloya ulaşmanın en etkili yollarıdır. Bu bilinç ile hareket etiğimizde şunu net bir şekilde gördük ki ; pandemi arası hariç beş yıldır yapılan veteran futbol turnuvası yüzlerce insanı bir araya getirerek sıcak bir ortam oluşmasına vesile oldu. Ufak tefek tuzu biberi çekişmeleri büyütmeden  ve bardağın dolu tarafından bakmak önemli.

    Bu yıl 14 takım ile ve iki grub da yapılan karşılaşmalar sonucun da yedi takımlı grup’dan  ilk dört’e giren  takımlar final guruplarına kaldılar. Birinci grubun lideri ALKAN ZEYTİNLERİ İkinci grubun lideri ise BULUT A.Ş oldu. Yapılan çeyrek ve yarı final maçları sonrasında rakiplerini eleyen Alkan Zetinleri ve Bulut A.Ş takımları  finale kaldılar.

FİNAL : ALKAN ZEYTİNLERİ – BULUT A.Ş

TARİH : 3 KASIM ÇARŞABA SAAT 19:30 da Umurbey Recep Tayip Erdoğan Stadın da yapılacak. Temposu ve oyun kalitesi yüksek olacak bu maçı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Öncesinde SAAT 18:30 da siyasi ve brokrasilarin gösteri maçı olacak.