• Salı 34 ° / 22 ° Gök gürültülü sağanak yağış
  • Salı 34 ° / 22 ° Gök gürültülü sağanak yağış
  • Çarşamba 33 ° / 22 ° Parçalı bulutlu


Beşe İyi Parti ilçe başkan adayı

Beşe İyi Parti ilçe başkan adayı

       1 Mart Pazar günü yapılacak İyi Parti kongre öncesi adaylar ziyaretlerine başladı. İyi Parti Gemlik ilçe teşkilatının ilk kurucularından Kürşat Beşe kongre öncesi sürdürdüğü ziyaretleri kapsamında gazetemizi ziyaret ederek açıklamalarda bulundu. İyi parti kurucularının da katıldığı ziyarette gazetemiz sahibi ve yazı işleri müdürü Serhat Seferoğlu ile bir süre görüşen Beşe, Gemlik’i Gemlik’ten yönetmek için yola çıktıklarını vurguladı.

    İyi Parti  Belediye Meclis üyesi Sedat Akkuş, önceki dönemi İyi parti yönetim kurulu üyeleri, Enver Şanlı, Erkan Zambak, Mehmet Ali Durman’ın da katıldığı ziyarette, Gemlik gündeminin yanı sıra ülke siyaseti de tartışıldı. Kongre sonrası birleştirici bir yönetimin olması yönünde mesajlar veren Beşe önümüzdeki günlerde geniş açıklamalı basın toplantısı öncesi şu mesajları verdi.

     Gemlik İYİ Parti Kurucu ve Yönetim Kurulu üyesi olarak başladığım bu yolda başkan yardımcısı ve il danışma kurulu üyesi olarak bugüne kadar partim için tüm özverimle çalışmalarda bulundum. Yeni kurulan bir parti olmamıza rağmen halkımız tarafından büyük bir teveccühe mazhar olduk. Bu zaman kadar çiçeği burnunda partimizin kurumsallaşması, gelişmesi ve büyümesi için çalıştık. Bu sürecin en büyük adımlarından birini de demokratik kurultaylar oluşturmaktadır. Ben ve arkadaşlarım da demokrasinin tecelli etmesi ve heyecanlı kadrolarla Gemlik İYİ Parti yönetimine talip olma kararını vermiş bulunuyoruz.

İYİ partimize gönül vermiş tüm Gemliklileri kapsayacak birleştirici bir yönetim oluşturarak GEMLİK’İ GEMLİK’TEN YÖNETMEK için tüm Gemlikli İYİ Partililerimizin desteğine talibiz.