• Cumartesi 12 ° / 5 ° Parçalı bulutlu
  • Pazar 13 ° / 6 ° Bulutlu
  • Pazartesi 14 ° / 7 ° Sağanak


Beki, Halkı Gemlik Esnafına Destek Olmaya Çağırdı

Beki, Halkı Gemlik Esnafına Destek Olmaya Çağırdı

Beki, Halkı Gemlik Esnafına Destek Olmaya Çağırdı

   Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı İsmail Beki, Corona Virüs salgını nedeniyle zor günler geçiren yerel esnafın desteklenmesi geektiğine işaret ederek, vatandaşlarımız yapacakları alışverişleri   ilçemizin yerel esnafından yapmaları çağrısında bulundu.

   Beki, açıklamasında, birçok mağaza ve internet sitesinde çeşitli adlarla indirimler ve kampanyalar düzenlenmekte ve bir çoğu göstermelik indirimlerle vatandaşımızı mağdur etmekte dedi.

İsmail Beki, "Yılın en uzun gecesi indirimleri, aralık indirimleri, kış indirimleri derken şimdi de yılbaşı indirimleri adı altında birçok büyük mağaza ve internet alışveriş siteleri, ürünün fiyatını yükseltip, 'indirim' diye aynı fiyattan satış politikalarına devam ediyorlar. Özellikle internette çok uygun fiyatlar yazıp yılbaşı indirimi adı altında sipariş edilen ürünü göndermeyen dolandırıcı siteler de mevcut. Esnafımızda bu tür satış yanıltmaları asla olmaz" dedi.

   Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı İsmail Beki, "tüm bunlar göze alındığında ilçemizdeki esnafımız her zaman vatandaşın halinden anlayan ve üretimden kaynaklanan mağduriyetlerde vatandaşımızdan yana tavır alan destek olandır. Gün birlik olma, birbirimize destek olma günüdür" şeklinde konuştu.