• Pazartesi 26 ° / 14 ° Fırtına
  • Salı 18 ° / 11 ° Sağanak
  • Çarşamba 19 ° / 7 ° Güneşli


Başkan Sertaslan’dan iddialara yanıt

Başkan Sertaslan’dan iddialara yanıt

Başkan Sertaslan’dan iddialara yanıt

     Geçen hafta bazı basın organlarında çıkan evlilik dışı çocuk iddialarıyla ilgili açıklama yapan belediye başkanı Mehmet Uğur Sertaslan konu ile ilgili ilk ve son açıklamamı yapıyorum dedi.

     Gemlik ve Bursa basınının yanı sıra ulusal basın temsilcilerinin de katıldığı basın toplantısında konuşan başkan Sertaslan, belediye başkanı olarak değil, bir baba olarak karşınızdayım dediği açıklamasında, konunun yargıda olduğunu, dosya ile ilgili gizlilik kararı alındığını vurguladığı sözlerine şöyle devam etti. 37 ve 49 yaşında iki yetişkin insanın yaptığı bir hata vardır. Şeriatın kestiği parmak acımaz, yargı kararını bekleyeceğiz.

     İnsanoğlu, şaşar beşer, affedilmeye ihtiyacı vardır diye açıklamalarını sürdüren Sertaslan, yaşanan süreç içerisinde kendisine destek veren ailesine ve partililerine teşekkür etti. Ekip arkadaşları ile birlikte, daha iyi hizmetler yapabilmek için hizmete devam edeceğini söyleyen Sertaslan, dosya ile ilgili alınan gizlilik kararından  dolayı soru almayacağını söyleyerek açıklamasına son verdi.