• Pazartesi 36 ° / 23 ° Güneşli
  • Salı 34 ° / 22 ° Gök gürültülü sağanak yağış
  • Salı 34 ° / 22 ° Gök gürültülü sağanak yağış


Acil Servis Atakent’de hizmete girdi

Acil Servis Atakent’de hizmete girdi

     Özel Atakent Hastanesi Gemlik Hürriyet Caddesinde, Acıbadem Hastanesinin binasında hizmete girdi. Çeşitli bölümlerinin dışında Acil Servis hizmeti de verecek hastanenin açılış töreni, Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, Gemlik Kaymakamı Yaşar Dönmez, Belediye Başkanı Uğur Sertaslan, GTSO Başkanı Paşa Ağdemir, Esnaf Odası Başkanı İsmail Beki ve davetlilerin katılımıyla gerçekleşti.

Sadece İsim Değil, Anlayış da Değişti

     Açılış sonrasında yapılan açıklamada, isim değişimi dışında anlayış ve hizmet konusunda da değişiklikler olduğu belirtildi. Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık’ın da katkılarıyla, 24 saat hizmet anlayışına geçtiğini ifade eden Hastane yönetimi, acil servis imkanının sağlanmasının da Gemlik adına önemli olduğunu kaydetti. Ayrıca tıp merkezi ile sınırla kalmayarak, hastaneye çevirmek adına çalışma yapacakları belirtildi.

    Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık ise; ”Biz halkımızın faydasına olacak her hizmetin yanındayız. Kurum yönetimimizi ve kadrolarına teşekkür ediyoruz. Bu bölgede acilin olmaması Gemlik adına büyük bir sıkıntıydı. Teknik bir konuydu, çözüme ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.