• Cuma 13 ° / 4 ° Güneşli
  • Cumartesi 14 ° / 5 ° Güneşli
  • Pazar 14 ° / 3 ° Parçalı bulutlu


160 Fidan Bağışıyla Anlamlı Destek

Halitpaşa İmam Hatip Ortaokulundan ‘Geleceğe Nefes Ol’ kampanyasına 160 Fidan Bağışıyla Anlamlı Destek

Halitpaşa İmam Hatip Ortaokulundan ‘Geleceğe Nefes Ol’ kampanyasına

160 Fidan Bağışıyla Anlamlı Destek

     Gemlik Halitpaşa İmam Hatip Ortaokulu Öğrenci ve velileri 160 fidan bağışında bulunarak  ‘Geleceğe Nefes Ol’ Fidan Kampanyasına destek verdiler.

‘Geleceğe Nefes Ol’ kampanyası kapsamında binlerce kişi bu yıl da fidan dikerek veya bağışta bulunarak geleceğin ormanlarını oluşturmaya katkı sağlıyor.

     Türkiye genelinde büyük ilgi görmeye devam eden ve bu sene  " 83 Milyon Ağaç Bugün Fidan Yarın Nefes" sloganı ile Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından devam ettirilen kampanya kapsamında Gemlik Halitpaşa İmam Hatip Ortaokulunda 150 öğrenci ve 10 velinin her biri 10TL ücret mukabilinde 1.600TL bağışta bulunarak 160 fidan sahiplendiler.

      Okulun Türkçe öğretmeni Harun Özdemir’in organizasyonuyla gerçekleşen kampanya da her bir öğrenciye katılım belgesi hediye edilirken Gemlik Gençlik Merkezi de  bağışta bulunan öğrencilere temsili olarak Orman Genel Müdürlüğünün “Geleceğe Nefes Dünyaya Nefes’ tişört ve şapkalarından bir miktar  hediye etti.

      Okul Müdürü Hacer Semiz kampanyaya bağışlarıyla katkı sağlayan öğrenci, veli ve kampanyayı organize eden Türkçe öğretmeni Harun Özdemir’i tebrik ederken Gemlik Gençlik Merkezine de hediyelerinden dolayı teşekkür etti.